O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola - Necieņa pret vecākiem

Š.g. 9.septembrī skolā tika organizēta vecāku sapulce, un bērniem dienasgrāmatās tika ierakstīts, ka plkst. 18.00 būs īsa sapulce skolas zālē un pēc tam klasēs ar klases audzinātājiem. Ierodoties skolā pie ārdurvīm izlikta zīmīte kurā rakstīts:
Cien. vecāki!
9.septembrī notiks skolas vecāku sapulce
Darba kārtībā:
plkst.18.15- par skolas aktualitātēm runās direktore A.Štolcere
plkst.18.30- Tikšanās ar Rīgas Domes vicemēru A. Šleseru par Rīgas pilsētas un O.Kalpaka RTDP attīstību. Tikšanās ar Latgales priekšpilsētas izpilddirektoru D.Pavlovu par Latgales priekšpilsētas un O.Kalpaka RTDP perspektīvām
plkst. 19.30- klašu vecāku sapulces

Man mājās palika 7gadīgs bērns viens, no plkst. 17 līdz 21.30, un jautājums vai skolas vadībai ir tiesības nerēķināties ar vecākiem un likt piespiedu kārtā (jo klasē bija jāparakstās kas ir ieradies uz sapulci) klausīties politisko partiju aģitācijas.

G g5c 15.09.2010

Nu ja tiešām nevar atrast kādu, kas pieskata sīko, tad domāju, ka viņi nebūtu baigi neapmierināti, ja jūs neierastos..

Z zirgs 15.09.2010

tur jau nav nekas jauns, jo ir jau par Jūsu bērniem nospļauties...Labāk jau ņemiet ārā savu bērnu un ejiet uz parastāku skolu, silti iesaku jo pašam ir bijusi slikta pieredze.

L Liene 16.09.2010

Nu nekas jau neliedza piecelties un aiziet, tas ir pirmkārt, otrkārt, izteikt savu neapimierinātību skolas vadībai un/vai attiecīgām instancēm!

Z zirgs 17.09.2010

naivums :parunāties ar vadību vai instancēm-runāt jau var tikai tad ja kādam ir interese, šeit tās nemaz nav.Ak, jā ir-par savām kabatām, bet ne jau par to, kas tur Jums ar tiem bērniem.Un, ja runātu iztulkotu nepareizi.Man patiešām žēl Jūsu 7gadnieka-parunājiet ar citu skolu vecākiem un Jūs zināsiet, ka var būt arī labāk...

M mamma 17.09.2010

Es uz skolas sapuilcēm nekad neeju! Klausīties politiku vai atskatites par skolu? Priekš kam. Dažreiz aizeju uz klases sapulcēm ( lai gan arī mazajās klasēs jau tikai par fonda naudu iekāšanu runā). Ja ir jautājumi, sazinos ar audzinātāju. Nudien nedomāju, ka man būtu jātērē 3 stundas sava dārgā laika.

E Eseseseseseseseses 20.09.2010

Nu bet pagaidi - tu esi pieaudzis cilveeks un neviens tev neko nevar 'likt' dariit. Tev pasai ir galva uz pleciem, izlem, ko tev vajag zinaat par sava beerna skolu un ko nevajag. Apmeklee tikai to, ko vajag un par paareejo cel pretenzijas skolas vadiibai, ja jau vinji tik viltiigi ievilina cilveekus visaados politiskos balagaanos. Un kaada maarrutka peec par klases sapulces apmekleejumu parakstiities - kaut kaads padomju piegaajiens lietai..Varbuut beerniem ir laiks mainiit skolu uz sakariigaaku?

P papa 24.10.2010

nesaprotu, kam skolās vajag sociālo darbinieku, kas skolotāji ir tik degradējušies, ka paši saviem spēkiem netiek galā ar bērneļu radītajām problēmām. lai kādam cik tas arī nepatiktu, bet padomju savienības laikā ar visu tika galā paši skolotāji, un nebija tādu brīnumu, kad skolā pa gaiteņiem puikas spaida meitenes, ka skolā dežūrē policists pilnā bruņojumā... ko tad var gribēt, ka ja skolas tā saucamais sociālais darbinieks ir bijušais policists... par vienu gan priecājos, ka policijā par vienu "spečuku" mazāk. izskatās ka soc.ped. vajadzīgs priekš pašas direktores, jo viņa spēj runāt 15.gadnieku klātbūtnē par mazbērnu radīšanu, acis nepamirkšķinot noiet garām pārītim-saviem audzēkņiem, kuri kaislīgi skūpstās skolas pagalmā

L laurentina 14.02.2011

Idiotisms! Tāda ir tā O.Kalpaka RTDP, nav jau pirmā reize, kad jāatnāk uz skolu un vienkārši bezsakarā tur jātup, kamēr pedagogi otrajā stāvā uz dīvāna piedzersies kafijas! Skolēnus jau tāpat, kā vecākus, atvelk uz skolu 9:00 bet pedagogs atvelkas uz klasi tikai ap 10:30!