M muris 14.04.2010

Wins man ari piedavaja.Bet nezinu ko darit.Pieredzes nav.

E eva 14.04.2010

jā bija, samaksāju 7.20 un atteica, atnāca e-mail, ka nevarot piešķirt, es jau domāju, ja ir aitas tad ir cirpēji, , , , nu ko, tā man vajadzēja :-)

D Dace 14.04.2010

Šis cilvēks ir krāpnieks. Viņš iekasē iepriekš minētos 7, 20 LVL un nepiešķir nekādus aizdevumus. Esiet uzmanīgi un netērējiet velti laiku.

A andrejs 14.04.2010

tikai nedirs, aizdo jau viņš gan naudu!!!

V Vadims 15.04.2010

Nezinu kam dot kam nedot, Es vakar saņemu no Ojara 2000Ls aizdevumu. Es apmerinats.

V vika 17.04.2010

Tam Ojāram sludinājumā ir skolniekiem tipiskas gramatikas kļūdas.Domāju, ka personas kods un konts pieder kādam bomzim, bet apakšā atkal darbojas mazgadīgie zagļi.
lemjat paši-kamdēl vajadzīga tik īpatnēja summa? un kādas garantijas viņš prasa pretī????
Tagad modē ir par 100latu aizdošanu pretī prasīt parakstīt ahūnos vekseļus...

V Vadims 17.04.2010

Tev laikam atteica izsniegt kreditu tapec tagat muldi.

I ivars 19.04.2010

KRĀPNIEKS TICIET MAN!!!
TIE KAS TE RAKSTA ATDZINĪGUS VĀRDUS, TIE IR SAVĒJIE!!!

K katoliete 19.04.2010

Svētceļniece Marija Ermandsone .
Esmu nenogurdinoša svētceļniece pa Latvijas svētvietām un ne tikai.
Ir izveidota īpaša domubiegru grupa Draugiem.lv tieši svētceļniekiem, stopetajiem. Grupa saucās - Svētceļojumi.
Nāc, droši, pievienojies, nekautrējies grupai - SVETCELOJUMI

Būsi laipni gaidīts.
Nekad nenožēlosi par savu izvēli.

Lūdzu, links, tieši Tev!

Ar cieņu Marija Ermandsone- svētceļniece.

Lai Dieva žēlastība jūs visus apgaismo no dienas dienā!

A Andris 20.04.2010

Kas attiecas uz Ojaru Silinu, tad tiesam pastav risks ielaisties darijumos! Jo pa telefonu runa slikti pa latviski ar krievu akcenta piejaukumu, bet visus kludainos atbilzu rakstus e-maila un te raksta pats! Apdomajaties pirms sledzat kadu darijumu, jo visi dokumenti ir jakarto klatiene nevis jasuta nauda kautkadam iks viltus kreditbrokerim. Likumigi butu, ka jus pie kredita sanemsanas tikai norekinatos to es jums ka jurists varu ieteikt! Vel varu jums pabridinat par tadu firmu ka sia meganep, kas ir tadi pat blezi un viltvarzi ka sis ojars! Tur tik jums izkraps finasu kilu no summas velamas jums, bet kredita nebus un ar to nodarbojas kriminalo aprindu grupejums. Aizdomajaties, jo tagad nak ara no cietumiem 90.gadu blezi.

A Andris 20.04.2010

Izskaidrojums par Ojaru Silinu-nemeginiet slegt darijumus ar vinu, jo tas patiesam ir krapsanas veids tapec ari cena smiekliga. Jebkura banka jums par kredita izskatisanu maksa netiek nemta. Un ja sledzat vienosanos, tad viss notiek jusu klatbutne. Pazvaniet uz noradito telefonu 27106279 tur krieviski runajoss virietis atbild no dzivokla jo visu laiku troksnis ka majas! Mekle mulkus ko piesaistit piestastot cik viegli tikt pie naudas. Vel jau ar Ojara Silina p.k. 070457-... LV37HABA0551028125568 var griezties tiesibsargajosos organos lai atklatu bledi patiesiba. ESIET APDOMIGI UN NEUZRAUJATIES UZ BLEZIEM!!!

M melns 21.04.2010

starp citu: Ojārs Siliņš p.k. 070457 – 10535 Bankas konts LV37HABA0551028125568..maksājumi uz šo kontu ir liegti, tā kā, mīlīši nemaz nepūlieties..KRĀPNIEKS

A apsīte 21.04.2010

Tiesaam neuzkerieties, mees bijaam loti neapdomiigi, ka ielaidaamies un rezultaataa zaudeejaam vairaak nekaa 7, 20. uz telefona zvaniem ari neatbild, KRAAPNIEKS vaarda vistiesaakajaa noziimee

A Andris 21.04.2010

Ja esat iekritusi samaksajot so naudu versaties policija ar maksajuma kviti un sis personas datiem atri to izskaitlos! Jo ka jau mineju ka uz telefonu atbild krievs, kas slikti runa valsts valoda uzdodamies par baigo kreditbrokeri sez dzivokli un skatas tv un tadejadi pelna naudu. Nevilcinieties garuma un griezieties policija ar iesniegumu, lai so blezu grupejumu aiztura uz karstam pedam. Plus ieliekiet draugos.lv sludinajumu ka sis ir krapnieks, jo vina sludinajumi ir ari sadala ss.lv tur ari var versties ka tas ir viltus sludinajums. Interneta nemeklejiet kreditus, jo seit ir vieni aferisti un sulieri, pat krimigenas personas. ESIET APDOMIGI JA IELAIZATIES KREDITA MEKLEJUMOS INTERNETA!!!

A aivars 21.04.2010

Mums iznāca vēl smagāk, noticējām un samaksājām vēl it kā par notāra pakalpojumiem, nolika mums tikšanos Rīgā, pie Jēkaba kazarmām esot juridiskais birojs, kurā tad nu slēgšot šo darījumu. Atpērāmies uz Rīgu no Madonas rajona ar pēdējiem santīmiem un palikām bešā, ne tur juridiskais birojs un ne miņas no paša aizdevēja, samaksājām pēdējo naudu par autostāvvietu un braucām mājās; tā nu ir - ir auni, ir cirpēji, bet ir viens gan man jāsaka - Dieviņš redz visu, tas tad arī agri vai vēlu bargi sodīs. Ej nu sazini, kurā policijā griezties Rīgā vai pēc dzīvesvietas? Esiet uzmanīgi, viņš nopelnīja tīri labi

J Juta 22.04.2010

Jums jagriezas valsts policija Riga, Gaujas iela-15 un jaraksta ir iesniegums ar visiem parskaitijuma rekvizitiem, tad plus jauzrada sava e pasta visas silina vai krieva sutitas vestules, lai var izskaitlot ip atrasanas vietu un identitetu so grupu kura darbojas divi vai vairaki krimigeni sulieri! Madonas policija no jums iesniegumu nenems, jo tas nav noticis noziegums Madonas rajona. Tapec nekavejaties un griezieties valsts policija ar iesniegumu, lai var sis personas aizturet un saukt pie kriminalatbildibas. Un atcerieties, ka interneta kreditus un privatpersonu kreditus nevar dabut!!! Apejiet bankas vai caur pazinam meklejiet, bet tik ne interneta!!! Sargajiet sevi no viltus kreditoriem. Jo mes jebkurs ta varam iedot savus bankas rekvizitus un lai naivie cilvecini skaita, bet tas ir lidz laikam! Neviena privatpersona interneta par naudas aizdosanu sludinajumu neliek iegaumejiet to!

K Kris 22.04.2010

mjaa taa jau domaaju, ka kraapnieks. naivulis es arii noticeeju, ka beidzot izdosies.ieskaitiju a tel tagad izsleegts:D:D:D

A aivars 22.04.2010

Nevaram jau vairs līdz Rīgai tikt, visa nauda tam latviešu krievam, lai viņam pienāk diena, kad nav ko' ēst ne pašam, ne ģimenei. Grūtībās nonākušiem cilvēkiem ir raksturīga vēlme noticēt - bet varbūt tomēr godīgs un sanāks svētki arī mūsu ielā, bet..., sākumā pat zolīdi uz telefona zvaniem atbildēja, tagad noteikti ņirdz par manu lētticību

Guga 22.04.2010

Aivar! Ja Jūs ar tīru kredītvēsturi, tad atrakstat man uz e-mail
es šodien beidzot dabūju naudiņu, pateikšu kur un kā, kā arī vēl pāris adreses, kur nevajag iet, kur ir tādi paši Siliņi
es veltīju 3 nedēļas(man bija brīvs) un apgāju un apzvanīju gandrīz visus šos kantorus

A Anita 23.04.2010

Jā, krāpnieks.
Saņēma naudu un pazuda. Pat neatbildēja vairs neko un nebija vairs iespējams nosūtīt e-pastu.

PATI SASKĀROS. NEUZTICATIES.
Lūk precīzāka informācija par personu.
Ojārs Siliņš p.k. 070457 – 10535
Tel.27106279