Ogres Veterinārā Klīnika - Neprofesionāli

Ļoti slikta pieredze. Pirms pāris nedēļām aizvedu kaķi, jo bija sajūta, ka problēmas ar vēdera izeju un urinēšanu. Kaķi tikai nosvēra, pārbaudīja vai nav diabēts un teica lai mēģinu urīnu analīzēm atvest. Urīnu savākt man neizdevās. Vakar kaķim pēkšņi palika ļoti slikti, nevarēja paelpot un čurāja asinis. Aizvedu uz šo pašu klīniku. Uztaisīja rentgenu, saka - ārkārtas situācija, kaķis esot ko norijis un iekšā liels svešķermenis krūšu rajonā un tā dēļ smok. Pazvanīju uz visām klīnikām kuras veic ārkārtas operācijas. Beigās aizvedām uz Jelgavas universitātes veterināro klīniku.. Apskatot šis klīnikas veikto rentgenu ārsts uz reiz pateica, ka tas nav nekāds svešķermenis bet bronhi. Uztaisīja pilnu asinsainu un analīzes kritiskas un norādīja uz nieru mazspēju. Diemžēl kaķi vairs nevarēja glābt un pēc pāris stundām viņš nomira.
Nesaprotu kā dēļ šādu darbu dara cilvēki kuriem dzīvnieks nerūp
ja pāris nedēļas atpakaļ būtu uztaisītas pienācīgas asins analīzes ne diabēta pārbaude, jo redz kaķim svars par lielu.. Iespējams vēl būtu izdevies glābt..
Vienkārši sāp sirds.
Neiesaku šo klīniku
bet jelgavai milzīgs paldies. Ārsts tiešām no sirds centās darīt visu lai palīdzētu, vienkārši bija par vēlu.
?

17.12.2019

Ogres veterinārā ambulance, Sia, Ogrē, Brīvības iela 39 pirmdienās nestrādā, tapat neatradu pacientu pierakstos dzīvnieku un situāciju, kuru apraksta kaķa īpašniece. Pieļauju, ka dzīvnieka īpašniece ir kļūdījusies ar sūdzības adresātu.

Gribu vērst uzmanību, ka sūdzība adresēta SIA,Kila klīnikai nevis SIA, Ogres Veterinārā Ambulance, kā to kļūdaini norādījusi dzīvnieka īpašniece.

RAMONA👀 17.12.2019

Bet jūs pati nesavācāt urīnu analīzēm, kas palīdzētu noteikt diagnozi ātrāk. Par rentgenu gan nav smuki, bet neiesim minet kā būtu, ja būtu ...

B Beatrise Rozenberga 03.03.2020

ir muļķīgi vainot saimnieku kurš dara ko var ! tāpēc ir vetārsts kuram ir zināšanas(šajā gadījumā nebija) lai pēc pieredzes noteiktu piemērotu ārstēšanu un rīcību.

G Gita Leimane 19.12.2019

Es arī piekrītu tam, ka saimnieks pats vainīgs. Pirms pāris ned. mūsu kaķis čurāja rozā čuru, aizvedām, arī iztaustija uc, ko tad citu var izdarīt... Arī vajadzēja atnest urīnu analīzēm.
Mums gan arī lika sistēmu 5 dienas, tad nu pirmajā dienā pēc sistēmas izčurājās un savācām, nodevām... Bija urīnceļos kristāliņi, devām zāles +spec pārtiku. Pēc tam bija jāsavāc atkal, tad jau bija daudz grūtāk, bet kādas 4dienas pēc mēģināšanas, nopirkām spec smiltis pat..tad sanāca un uzrādijās, ka viss jau ok. Tā, ka jāmēģina tomēr tā čura kaut kā dabūt, pēc iespējas ātrāk!

B Beatrise Rozenberga 03.03.2020

jau pēc tā ka čurā rōzā čuru ir skaidrs , ka urīnā ir asinis ! tas norāda uz FUS ! tĀ IR TIPISKA fus PAZĪME.
gita jau vedot kaķi vajag ņemt arī viņa čuru līdz. Vai tad Jums to sazvanoties ārste nepateica- zinot ka rōzā čura.

+ja kaķim ir fus problēma tā mēdz atkaŗtoties kaķim visulaiku jāēd speciālā barība urinary. - uzturošā. BET laba vet klīnikā- veterinārā. nevis zoo veikalos nopērkamā.
+ katru mēnesi urīna analīzes lai pārbaudītu vai urīnā nav kristāli.

B Beatrise Rozenberga 03.03.2020

sūdzība IR PAR KLĪNIKU. UPES PROSP. 13. Neiesaku tur vest dzīvniekus. vienaldzība un neprofesionālisms.

B Beatrise Rozenberga 03.03.2020

šī pati sūdzība ir google atsauksmēs par to klīniku !