Ogres Slimnīca - Shuves

Sveiki. Man tuvam cilvekam ogres slimnica taisija operaciju(opereja vedera zonu), pec operacija patureja dazas diena un teica, ka var braukt majas. Veders sapeja un pajiet bija gruti, bet ko darit, brauca majas. Paciente bija no maztrucigajam gimenem, (bet vai tad tam ir nozime). Dakters pateica, lai suves nem nost gimenes arsts. Kad gimenes arsts ieraudzija suves bija soka, jo esot bijis ta sasuts, ka bail bijis pieskarties, ka kaut ko nesaboja. Gimenes arsts atteicies iznemt suves un pacientei teica, lai brauc uz Ogres slimnicu un tur pasi nem ara. Paciente aizbraukusi uz slimnicu un tur vinai pateica, ka vajag nosutijumu no gimenes arsta un kad vini nenems suves ara, lai braucot pec paris dienam, jo tagad viniem nav laika, jo streiko. Nu protams ja ir nauda, tad iznemsot. Bet paciente skaitas maztruciga un par celu ar autobusu ari jamaksa. Naudas nebija un tada pati ka atbrauca tada aizbrauca, kaut slimnica nosedeja cetras stundas. Kapec vini streiko? Vini tapat neko nedara!

K

J janis 28.10.2008

ko lai saka.idijoti

J Jans 21.11.2008

Ogres slimnica jau kopš padomju laikiem slavena ar "experimentālo" ķirurgiju un ar izcilu po_uismu pret pacientiem.

J Juris 10.09.2016

Ja t.s. ,,ģimenes ārsts'' nejēdz nepārtrauktu šuvi izņemt, tad neesmu vainīgs. Pats šo vājinieci operēju un atceros šo cirku, tā kā nemuldi, !

E elzina 05.12.2008

Un tā tās baumas rodas-no tirgussievām, kas neprot pat uzrakstīt vārdu idioti...

J joko 05.12.2008

Janis man liekas, ka nav tante..vismaz pēc nika spriežot! un tās nav baumas, bet gan patiesība, jo par Ogres slimnīcu jau sen ir tādas runas. pati ar esmu piedzīvojusi foršo attieksmi, gan uzņemšanā, gan ginekoloģijas nodaļā!!
Un kad Rīgā gāju pie doka, šis man prasa kurā slimnīcā man šito sadarīja, pasakot Ogri, atbilde bija : " SKAIDRS ! "

A anonima 30.12.2008

Pashi tiekat gaala...!neviens pie ta nav vainigs..!un viss..!

X xxx 03.01.2009

Ja ģimenes ārsts nemāk diegu pārgriezt un pavilkt aiz gala, un izvilkt, vainīga ir Ogres slimnīca. Protams.

J Juris 10.09.2016

Bet paciente skaitas maztruciga
Maz trūces tai vājiniecei? ģimenes t.s. ,, ārsts'' pat šuves nejēdz izņemt.