Ogres Slimnīca - Krimināla attieksme

Attieksme krimināla!!! kamēr neiedosi kukuli, vari vnk nomirt! ir bijuši gadījumi, kad cilvēks nav sagaidījis ārstu pēc atvešanas ar ātrajiem uz šo slimnīcu un nomiris!!! Piemēru ir daudz, bet nepietiks vnk vietas šeit! Cilvēki, izvairieties no šīs iestādes!

N

M Martaaa 04.11.2013

Pazīstu trīs cilvēkus, kurus normālus, uz savām kājām stāvošus un pie pilnas apziņas aizveda uz slimnīcu, lai apārstētu kādu kaiti, bet pāris dienu laikā, visi 3 tika novesti līdz tādam stāvoklim, ka ārsti paziņoja:"dzīvot atlikušas pāris dienas, ar to ir jāsamierinās, stāvoklis nav labojams!" Cilvēki gulēja nekustīgi, ciet acīm, rādījās halucinācijas, bija zudusi spēja normāli runāt, utt...

Par laimi, visos 3 gadījumos radinieki bija tik izdarīgi, lai tomēr pēdējā brīdi panāktu pārvešanu uz Stradiņiem... Kur pamazām cilvēkus uzstutēja uz kājām un nu visi "neglābajami slimie mirēji" laimīgi ir mājās! SLAKTERU IESTĀDE!

G Gabor 29.12.2013

Ceru, ka ar šo palīdzēšu kaut vienam cilvēkam izglābt savu tuvinieku vai ģimenes locekli. Pats esu no Ogres un mātei nesen, īsi pirms pusnakts, bija insults. Tobrīd vel par tā simptomiem neko nezināju, taču uzreiz sajutu, ka ar mammu kaut kas nav labi jo viņa sāka izteikti stostīties un bija probēmas ar teikumu veidošanu un vārdu artikulēšanu. Zvaniju ģimenes ārstei. Paldies Dievam, ka pacēla klausuli un pastāstija, ka iespējams tas ir insults un lai steidzami zvanu uz 113. Kad prasiju gan ģimenes ārstei, gan 113 dispečerei, vai vedīs uz Gaiļezeru teica, ka jā. Brigāde ieradās 10 minūšu laikā. Kopš insulta sākuma bija pagājušas divas stundas. Uzstāju, ka braukšu līdz un paldies Dievam, ka tā izdariju, jo brigāde raitiem soļiem mammu aizveda uz Ogres slimnīcu. Kad palūdzu lai brigāde aizved uz Gaiļezeru saņēmu atbildi, ka dēl augsta asinsspiediena uz Rīgu parasti nevienu neved. Ogres slimnīcā arī konstatēja augstu asinsspiedienu. Kad uzņemšanā pavaicāju kas ar mammu ir noticis un ko vajag darīt teica, ka tik vien tā kaite kā augsts asinsspiediens. Jādabūn lejā un viss būs labi. Veselais saprāts teica, ka tā nav patiesība. Palūdzu vai ir iespēja mammu aizvest uz Gaiļezeru un saņēmu atbildi, ka ja grib vest, tad lai ved pats ar savu transportlīdzekli. Jau bija pagājušas trīs stundas. Paldies Dievam, ka mums ir labs ģimenes draugs, kurš nakts vidū atbrauca mums pakaļ uz slimnīcu un aizveda uz Gaiļezeru kur momentā konstatēja insultu un sāka sniegt neatliekamo medicīnisko palīdzību. 113 brigādes augstprātības dēļ bija pagājušas sešas stundas pirms mātei reāli sāka sniegt neatliekamo palīdzību. Lūdzu vērst uzmanību uz to, ka insulta gadijumā pirmo sešu stundu laikā sniedzot palīdzību var maksimāli mazināt smadzenēm nodarīto postu.

Līdz ar ko rodas vairāki jautājumi:
1) Vai 113 brigāde patiešām nevarēja aizvest uz Rīgu ?
2) Vai Ogres slimnīca ir kompetenta ārstēt insulta slimniekus, ja pat nespēj pareizi to nodiagnosticēt ?
3) Vai Ogres slimnīca, nepieciešamības gadijumā, nevar ar savu transporta līdzekli aizvest pacientu un Rīgu ?

Stāsta morāle ir sekojoša. Ja 113 brigāde pacientu nenogādā uz kompetentu iestādi, tad balle ir beigusies pirms tā vispār ir sākusies. Ogres slimnīcā ir labi ģimenes ārsti ar lielu atbildības sajūtu, taču diemžēl nopietnas kaites, tur ārstēt ir dzīvībai bīstami. Ja jūtat ka sev vai saviem tuviniekiem ir nopietnas veselības problēmas, tad noteikti vediet pacientu uz Gaiļezeru vai Stradiņiem, pie ārstiem, kuriem ir visas nepieciešamās tehnoloģijas, pieredze un kuri zin ko dara.

Stāsta morāle #2. Nevienam no mums vecums nav aiz kalniem, un diez vai mēš paši grībētu, ka ar mūsu dzīvībām kāds eksperimentē. Ja kaut kas nesanāk, visvieglāk ir vainu novelt uz vecumu. Ja speciālists ir profesionāls tad arī neskatoties uz vecumu ir spējīgs atrisināt problēmu un cīnās līdz pēdējam.

Paldies Dievam šim stāstam ir laimīgas beigas. Gaiļezera ārsti savu darbu izdarija ļoti profesionāli un mammas veselība tagad ir ne mazāk kā 80% no tā kas bija pirms nelaimes gadijuma un turpina uzlaboties.

S smīkņa 29.12.2013

Gabor, varētu sākt ar iesnieguma rakstīšanu Ogres slimnīcai, lai izskaidro, kāpēc viņu mediķi neatpazina tik izplatītu diagnozi, pie reizes detalizēti aprakstot savus novērojumus. Maz ticams, ka no viņiem saņemsi sakarīgu atbildi, tāpēc paralēli uzraksti sūdzību Veselības ministrijai.

S saulitissandris 05.06.2016

Lūdzu palīdzība mums! Kā viņiem sauc un uzvārds, divi sievietes strādā Ogres slimnīcā, Dzemdību nodaļas galvenā medmāsa Dagnija Apse un otrā sievietes galvenā dzemdību speciālista (no 2014 gadā). Mans dēls ir smagā veselības problēma ir trijatā, uzreiz pārbaudīt līdz 2 vecumi, ja mazuli nav rāpo un neprot barošana, tad būs Ogres prāva tiesa zāles apspriešana divi sievietes uzņemt baisa vainas atzīšana!!!!

J Juris 10.09.2016

kā var nosaukts attieksme bet nepalīdz'Lai sūta uz Rīgu, labāk uz Pārdaugavu!

S suns suns suniits 25.05.2017

Sausmigaka slimnica pasalee, nevienam neiesaku

S suns suns suniits 25.05.2017

Arstee normaali tikkai tad, ja dod kukulus.
Nekaunas pats arsts paprasiit...
Naudu fosi, ievietosu stacionaaraa, aarsteesu, nedosi, tad spragsti nost
Murgd
Murgs

S suns suns suniits 25.05.2017

Mammu aizvedu uz ogres slimniicu assinsspiediens merijam gan maja gan aptieka ap 200
Aptiekas masinja gandriz pagiba ka ieraudziju
Aizvedu uz ogri pasaucu ta saucamos med. Darbiniekus
Atbildeja gaidiet
Sedejam ap 2h kamer kko saka dariit
Cik reiz tricu ka mamma tuuliit nogiibs utt utt. Neliekas ne zinis un attieksme vajpraac