Ogres rajona slimnīca - Slikts serviss

Bērns pārsitis uzaci, apmēram cm gara, cik dziļa, nevar saprast, izskatās, ka jāšuj. Braucam uz Ogres slimnīcu, uzņemšanas nodaļā, protams, cilvēki sēž, gaida, pieejam pie lodziņa, izstāstu situāciju, sieviete, kas sēž pie datora, pieliecās un pajautā vai tas ir tas tur, pie acs kaktiņa? Vārdu nepajautā, citiem gan pajautā un pie ārsta izsauc ar vārdu uzvardu, pasaka, - ir jāgaida ilgi, mums ir daudz darba. H gaidām, pa to laiku uzņem tikai 2 cilvēkus. Pacietīgi gaidām, ierodas vīrietis ar ļoti sāpošu vēderu, sāpes pastiprinās, uz viņu tiek vērsta ļoti nelaipna attieksme, arī, standarta teksts - jāgaida, nezinu, kad atbrīvosies dežūrārsts. Saprotu, ka jau kuri reizi braucam tikai paskatīties uz Ogres slimnīcas personāla bezatbildību un ne cilvēcību. Aizbraucām nesaņemdami palīdzību.

Ja ir kāda nopietnāka trauma, tad gaidot ārsta palīdzību var arī atstiept ķepas.

31.07.2019

Kolta 31.07.2019

Ir tāds sens tautas ticējums, ja velies nomirt, brauc uz Ogres slimnīcu. To zina visi vietējie.

B Boraks Abama 01.08.2019

Tas bija vairāk aktuāls ticējums agrāk :D

davfreim 31.07.2019

"Aizbraucām nesaņemdami palīdzību."" Tad jau laikam NEATLIEKAMA palīdzība nebija nepieciešama?

M Mārīte Boitmane 05.08.2019

Cik cilvēku, tik viedokļu. Man par Ogres slimnīcu ir tikai labas un pozitīvas atmiņas. Mani ieveda 3.00 naktī ar infarktu, ārsts uzreiz bija klāt, mierināja,māsiņas pozitīvas, laipnas, visu laiku bija blakus gan uzņemšanā, gan nodaļā. Nākošajā naktī sāpes vēl nebija pārgājušas, nospiedu pogu, māsiņa tūlīt klāt, uzslavēja mani, ka izsaucu . Tūlīt klāt bija arī dežūrārsts. Sejā nevienam dusmas,ka naktī traucēju. Konsultējās ar Stradiņu kardioloģijas centru, saskaņoja ārstēšanu, pēc izrakstīšanās dakteris pieteica rindu kardioloģijas centrā uz pārbaudi. Visas dienas ko pabiju Ogres slimnīcā,nedzirdēju nevienu apvainojumu, ka kādam jāskrien manis dēļ, visi darīja savu darbu pēc labākās sirdsapziņas. Tāds pats stāsts par manu vīru, kurš Ogres slimnīcā nokļuva Ziemassvētku vakarā. Bija rinda, visus apskatīja ļoti operatīvi, nekas nebija jāgaida. Visi bija laipni, nevienas piezīmes. Varbūt mums pašiem jāpadomā kā mēs runājam, izturamies pret personālu un nevainosim tikai citus. Vienkārši lielākā daļa cilvēku uzskata, ja es esmu ieradies uzņemšanas nodaļā, tad mani jāapskata tūlīt , bet padomājiet cik ārstu,māsas, māsas palīgu ir slimnīcā un cik pacientu. Esiet paši laipni un ticiet pret jums izturēsies tāpat.