Ogres rajona slimnīca - Slikts servis

Sveiki, saskāros ar problēmu, dzīves biedreni ielika slimnica, deļ nelielas galvas traumas. Ārstu gaidijam kādu pus otru stundu. Beigas atnākot arst rupji atbildeja un aizveda uz dt. Pēc izmeklējumiem ievietoja palāta un neko nepaskaidrojot teica ka tagad jāguļ divas dienaktis. Abi bijām sašutuši par notiekošo bez iemesla turet slimnica 2 dienas. Jautājam iemeslu neviens neatbildeja teica ka jaguļ un viss. Beigās izdomājām atras ogres rajona slimnīcas iekšējas kārtibas noteikumus. Visām citām slimnīcām tādi ir, bet ogres nav, pēc visiem komentāriem dzirdētā un piedzīvotā saprotu ka labāk iet apkārt ar riņķi šai slimnīcai.

06.12.2019

⛔️ 06.12.2019

Nu pareizi, viņiem ir vajadzīgs iegansts, lai iekasētu naudu. Labi vēl, ka viņi netraumē cilvēkus uz ielām, lai tos pēc tam ievietotu slimnīcā.

Saivii 06.12.2019

Neizklaasta diagnozi un kaapeec tur slimniicaa divas dienas?

davfreim 06.12.2019

Kas "dzīves biedrene" nespēj pati neko rakstīt? Pusotru stundu, šausmas (sarkasms). Priekškam braukt uz slimnīcu, ja pret palikšanu novērošanā ir pretenzijas? Ja reiz tik bravūrīgi nevēlējās palikt slimnīca, paraksta attaukumu no ārstēšanas/stacionēšanas un uz savu atbildību mājās.

N Noboby 07.12.2019

Tāpēc ka ne visi var atļauties bezjēdzīgi to darīt un viss ko viņi jautāja bija uzzināt to jēgu un cik nopietni tas ir, bet Tev laikam nesaprast

L Lailailai 07.12.2019

1.5 h uzgaidāmajā telpā ir pilnīgi normāls, es pat teiktu ļoti īss gaidīšanas laiks. Pie zaļā marķējuma-ne akūtā, tas ir 6-8h. Starptautiski pieņemta prakse.
Uzreiz veikta datortomografija un novērošana ir labs serviss. Viss pārējais ir paša lēmums. Nez vai to “dzīves biedreni” pie gultas piesēja.