www.sudzibas.lv Ogres ledus halle Attieksme, Sliktas kvalitātes asinājums

Ogres Ledus Halle - Attieksme, Sliktas kvalitātes asinājums

28.02 devos uz Ogres Ledus halli (OLH) asināt slidas, Ierodoties OLH, devos uz asinātavu, nĀcās pagaidīt meistaru (bet ne par to raksts) , atnākot, protams, sasveicinājos pasakot "labdien" - pretīm saņēmu norūcienu ar tādu intonāciju, lai saprotu "tak ko tu te meklē, traucē atpūsties"
nu labi, tas nekas, cilvēkam slikta diena bijusi
iedodu slidas, man jautā vai jaunas, saku ka nē, 3x ir asinātas (lai gan pēc skata, labi saglabātas, hokeju spēlējot daudz neārdos un saudzēju savu inventāru) , atkal saņemu rūcienu un pa ausu galam dzirdu "mhm.. Kātad"
pēc asināšanas samaksāju, paskatos uz asmeni, pēc skata likās ka gropei jābūt dziļākai, bet nu pats nebiju ne vedis, ne asinājis, vienmēr biju savā dzimtajā pusē iedevis ciema meistaram lai uzasina, tur skats savādāks bija.
Vakarpusē dodos uz dīķi slidot, ledus perfekts, paslidoju 30min. Un jūtu ka vairs ne asuma nav, ne tā grope vairs palikusi, asmenis taisns nodilis.

Pirmstam viens "kreisais" asinājums nokalpoja vismaz vismaz pus mēnesi ar maksimālas intensitātes slidošanu (katru dienu 4-6h) , bet tagad ledus hallē veikts nenoturas 30minūtes.

Žēl gan par kvalitāti, gan par attieksmi.

M Mareks 01.03.2018

Skumji :(

Kolta 01.03.2018

Slidas būs jāmaina pret slēpēm. Starp citu netālu no ledus halles ir Ogres Zilie kalni un slēpes būtu kā reiz pašā laikā.