www.sudzibas.lv OB serviss Nekvalitatīvs darbs un neatbildēšana uz jautājumiem

AtrisinātaOB serviss - Nekvalitatīvs darbs un neatbildēšana uz jautājumiem

Vairāk kā pirms gada tika mainīti ūdens skaitītāji, nekvalitatīvas nomaiņas rezultātā nemanīti pilēja ūdens un sabojāja parketu, pēc pieprasījuma ierasties un novērst bojājumus, pirmkārt, bija jāgaida vairākas dienas, otrkārt tika atsūtīts cits "meistars" (atkal jauneklis) , kas neko nezināja par situāciju, turklāt netika saņemta arī kāda atvainošanās vai piedāvāta kompensācija. Apdrošinātāji sedza nodarītos zaudējumus. Turklāt vēl bija radīti bojājumi arī apakšējā stāva griestiem un bija jāgaida viņu atbilde.

Pēc iesnieguma segt pašrisku 140 eur, tikai atrunājās ar covid19 situāciju utt. , tad ka vadība zinot un tiks izskatīts un dota ziņa. Tā arī nekas tālāk nav noticis.

Vārdsakot, strādā tur 'meistari' bez lielas pieredzes un vienkārši dragā izpildījumus, ja radīti zaudējumi, atbildību neuzņemas un kompensāciju neredzēt!

23.03.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Saarmaa 25.03.2022

Pēc sūdzības izvirzīšanas, pats īpašnieks personīgi sazinājās un atvainājos par komunikācijas kļūdu un kompensēja minētos zaudējumus ar uzviju. Visu cieņu, atsaucu visas savas pretenzijas!

S

Komentāri (4)

SIA OB serviss 23.03.2022

Labdien!

Lūgums uzrakstīt par šo notikumu man pa taisno.( [slēpt]@observiss.lv)
Pēdējo gadu laikā, neesmu saņēmis nekādu info, par pašriska kompensāciju.
Visi mūsu darbi ir apdrošināti un negadijuma gadijumā tiek nekavējoties pāradresēti apdrošinātājiem, ja protams tiek saņemta oficiāla sūdzība no klienta.
Sazinieties lūdzu ar mani un noteikti, šo problēmu atrisināsim.
Paldies!

Ar cieņu, Vladislavs
SIA"OBserviss" direktors

S Sergejs Arbuzovs 23.03.2022

Вай

S Sergejs Arbuzovs 23.03.2022

А не заметили ажиотаж рекламаций? Не только к вам. По мрему заметен резкий рост жалоб от недовольных клиентов во всей сфепе ослуживания, Владислав. Держитесь!

SIA OB serviss 24.03.2022

Добрый день!

Жалобы, были, есть и будут.
Мы работаем в сфере, где очень высокий риск попасть на пробоему или аварию.
Но, нужно понимать, что люди, не роботы и каждый может совершить ошибку.
Мы с своей стороны всегда реагируем, но в рамках закона!
Конечно, если в доме стояки не меняны 50 лет и когда после нашей работы в ванной комнате, пропадает вода на кухне или гдето начинает, что-то течь и капать, скорее всего страховая компания откажет в возмешении ущерба, но нужно быть адекватными и понимать, что у всего есть свой срок службы, но как правило в ответ слышим, что до вас все работало и коментарии, что стоило бы, что-то заменить за 50лет , они не уместны.

Всем позитива! :)

С Уважением, Владислав

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes