www.sudzibas.lv NVA Attieksme

NVA - Attieksme

Ļoti nelaipna attieksme no inspektoru puses (precīzāk: inspektore Maija Kalnišķe).
Pirmo reizi ierodoties uz konsultācijām, piedāvāja vakances, kas sen vairs nav aktuālas kompānijās. Labāk vispār būtu nepiedāvājusi, nevis tērējusi manu laiku pa velti sūtot epastus.
Otro reizi palaidu garām datumu, tāpēc, ka konsultācijas notiek tikai reizi pa 2 mēnešiem. Arī skolā bija daudz darāmā. Man esot jāraksta paskaidrojums par to, ka neierados pie viņas uz 10 min, lai klausītos viņas nelaipnajā runāšanā.
Prasīju, kā varu iesniegt paskaidrojumu, bet viņai neesot laika to saņemt. Prasīju, kad varu ienākt, viņa piedāvāja vienu laiku, kad netiku. Es prasīju vai varu nākamnedēļ. Atbilde: varēt jau var, bet nezin vai varēs viņus sazvanīt.

S Silva 15.12.2009

Vajag rakstīt sūdzību NVA vadībai, jo arī šai personai ir jāievēro labas pārvaldības princips.

E Eseseseseseseses 15.12.2009

kas ir 'labas paarvaldiibas princips"?

R rrr 15.12.2009

Tas, ka piedāvāja vakances, kuras vairs nav aktuālas, nav NVA vaina. Darba devējam pašam ir jāziņo NVA, kad vakance ir aizņemta!! NVA jau nevar zināt, ka tā pēkšņi vairs nav aktuāla.

Man arī vienreiz sanāca tā, ka aizmirsu, ka jāierodas uz konsultāciju. Atcerējos pāris dienas pēc noteiktās dienas. Atrisināju šo situāciju aizejot pie ģiemenes ārsta un paprasot slimības lapu. Problēma tika atrisināta bez liekiem sarežģījumiem. Taču, pieņemu, ja laika jau ir daudz pagājis, tad šāds variants nenostrādās.

L Lāsma 18.12.2009

ar NVA bija mazliet citāda problēma--gribēju pierakstīties uz manikīra kursiem, bet NVA an atteica, jo "Jums ir augstākā izglītība, kam jums manikīra kursi? ejiet un meklējiet citu darbu".