www.sudzibas.lv NVA Плохой сервис

Nodarbinātības Valsts Aģentūra - Плохой сервис

Saņēmis bezdarbnieka statusu. Kundze (Ilze Zaltmane) ir nva aģente, kurai vajadzētu strādāt ar mani. Bet viņa vienkārši nevēlas strādāt! Viņš vispār neatbild uz maniem zvaniem, viņš atbild uz vēstulēm divos vai trīs vārdos! Es gribēju pieteikties kursos, bet es nevaru reģistrēties bez Nva kupona! Kuponu izsniedz Nva, bet jūs nevarat nokļūt līdz iecelšanai! Šī Dāma vienkārši nereaģē!

Получил статус безработного. Дама (Ilze Zaltmane) агент nva который должен со мной работать. Но только работать она не хочет! На мои звонки не реагирует совсем, на письма отвечает двумя-тремя словами! Хотел записаться на курсы, но без купона nva не записаться! Купон выдает nva, а на прием не попасть! Эта дама просто не реагирует!

02.09.2020

Компания получила уведомление об этой жалобе

N

B BK 02.09.2020

1. Iemācies pareizi rakstīt.
2. Ej meklē darbu un ej strādāt.

N Naras 02.09.2020

Tas nav jums, lai mani mācītu! Un vispār ej tur, no kurienes esi nācis!

Oskars Oskarsons 02.09.2020

Varbūt Ilze Zaltmane neatbild, jo viņa nav viņš ))

Perons skaidrā 04.09.2020

Starp rindām te jau viss izklāstīts kāpēc atlaida, kāpēc aģente izvairās, un kāpēc citur neņem darbā.

M marbela 04.09.2020

Labāk atrodi darbu, tad tādu problēmu nebūs.

MacBeton 13.11.2020

Vai varbūt brauc uz to laimes zemi kur latviske nerenē?

N n1 25.12.2020