Nuga Best - NONAVESANA

TAS NUGABEST IR SAUSMIGS. VIENA AFERISTE MANI TUR AIZVILKA, BAGATO MASINU BRAUKA, VINAS CIVILVIRS IR LOHS, KAS DZIVO UZ VINAS REKINA, JO NAV KUR IET.PIRMO X NUGABEST NEKADU EFEKTU NEDEVA, BET OTREIZ, MANI ATVEDA MAJAS UN NO PUSDIENLAIKA LIDZ NAKOSAJAM PUSDIENLAIKAM NAKOSAJA DIENA MAN MOCIJA SLIKTA DUSA, GALVAS REIBONI, UN SIRDS MAZSPEJA.VAJADZEJA SAUKT ATROS.UN ATRAJIEM ES IZSTASTIJU, KAPEC.VINI ATBILDEJA, KA NUGABEST IR KRAPSANAS KANTORIS. UN TA AFERISE KAUC, NAUDAS NAV, LAI MES DODAM BENZINAM, BET PATI NOPERK KOMPLEKTUS PAR 300 LATIEM PAKLAJU, UN PERLES NO 130 LATIEM. KRAPSANAS KANTORI IET VISADAS VECENES, KURAS VAR APJAT.BET ES, BUDAMA JAUNA, NOTICEJU KADAI KRIEVUSKAI.

B

J jānis 23.06.2011

Kārtējais LOHS ir iekritis!!

T ToBandores 23.06.2011

Ko tur tirgo? Zālīti, vai krutku?

K Kristina 23.06.2011

tirgo gultas par 1000.00ls, perles pr 130 latiem, mazais sidosai paklajs 300 latu.

T ToKristina 23.06.2011

Lidojošos paklājus viņi netirgo?

K Kristina 23.06.2011

Driz tirgos

T ToKristina 23.06.2011

Un cik šie paklāji maksās?

B BIGs 23.06.2011

Jūs vēl neguļat?

T ToBigs 23.06.2011

Kā līgosim, no Jāņiem līdz Juriem, vai otrādi?Novēlu tev lustīgu līgošanu un protams veiksmi papardzieda meklējumos!

B BIGs 24.06.2011

Paldies! Mans vārds arī ir Juris.

T ToBigs 24.06.2011

Zinu, tādēļ arī rakstīju. Toties es esmu Jānis.Nu tad no Jāņiem līdz Juriem, ko?

B BIGs 24.06.2011

Nu bet protams!

K Kristina 24.06.2011

paklaji maksa mazie 300ls lielie ...,

T ToKristina 24.06.2011

Tie paklāji nav apzeltīti?

м Милена 29.06.2011

Да уж, русским нельзя верить!!!... :-))

A anna 25.08.2011

Nepiekrītu. Tas palīdz. Vienmēr ir kāds, kura organisms to nepieņem. Tas ir normāli. Tāpat var būt kaut vai ar superveselīgajam bietēm - kādam no tām ir alerģija. Tas pats tev ar Nuga Best. Cilvēki ir dažādi. Daudziem ļoti palīdz. Pati esmu izmēginājusi un mana ģimene arī. IR OK.

A anna 25.08.2011

ATVAINO, BET TAVS KOMENTĀRS IR TIK EMOCIONĀLS, SUBJEKTĪVS UN MUĻĶĪGS. =)

NEBRĪ NOS, KA TU DOMĀ, KA VISI APKĀRT TEVI KRĀPJ... NOTEIKTI, KA KRAPJ ARĪ. =)))