www.sudzibas.lv NS King nekvalitatīvi apavi

NS Kings Valmiera - nekvalitatīvi apavi

Noprku meitai zābakus ~40.ls. Zābaki SAPLĪSA PĒC NEPILNA MĒNEŠA( papēdis) aiznesu atpakaļ uz veikalu, pēc nedēļas sazvnīju veikalu un mans pateica, ka VELKĀTĀJA VAINA, NE remonts, NE maiņa, NE nauda nepienākās, lai gaida ierakstītu vēstuli, kur viss būs paskaidrots..., sapratu, ka šim veikalam iešu ar līkumu, un šis VEIKALS NENES GARANTIJU PAR PREČU KVALITĀTI!!!

B Betman 21.12.2010

Ne povezlo tebe dzek.

G guntis 21.12.2010

Vajadzēja vairāk uzrakstīt, kas noticis, tad spētu kaut ko ieteikt, jo papedis tik pat labi par pilnībā nolūzt, aizķeroties, paslīdot un tad tā tiešām tava vaina.

I Ingus 25.12.2010

Brālis nopirka rudens-ziemas kurpes, uzvilka pirmo reizi, aizgāja uz darbu - visas kājas bija izmirkušas, taisījām par ekspertīzi un atbilde bija - brāķa nav, it kā esot paredzēti valkāšanai sausajā laikā, nācās pašiem vēl papildus 30 Ls par to piemaksāt. Galu galā sanāca kurpes par 80 Ls, kurus pa musu laika apstākļiem valkāt nevar... absurds!

T tija 01.02.2011

Idioti!Nevar ofisa vai deju zāles kurpēs staigāt pa mūsu dub';lainajām, slapjajām ielām!Protams-var istabas čībās arī iet zvejot!

M marina 01.02.2011

jā, firma - fuuuuu! Kvalitatīvu apavu tur nav, bet cenaaas!!! NS king Rīgā nopirkam kurpes, 2 reizes uzvilka un viss :) kurpju nav, arī piedavāja taisīt ekpertīzi (mēs atbildējam - nē) teica kā mūsu vaina kā zole krīt nost :) Ilģi runājām un ne tikai mierīgi, galu galā, piedavāja samainīt preci bet mēs gribējam naudu atpakaļ, atkal ilgi rūnajām - savacām naudu un vairs tur neko nepirkam :)

A andris 11.11.2011

ķINAS APAVI! NE PERCIET TOS!