NS Kings t/c Mols - Apavi.

Labdien.Rakstu,lai aicinātu Jūs pirms iegādāties jaunus apavus,tad kārtīgi izvēlēties kādā veikalā to vēlaties darīt un tam noteikti nevajadzētu būt NS KINGS!Šajā veikalā(tirdzniecības centrs AZUR)pircējs ir tukša vieta!Arī patērētāju tiesības-ir muļķības!To attieksmi kuru saņēmu es,nenovēlu nevienam!
Stāsts ir tāds...iegādājos jaunus zābakus un nākošajā dienā konstatēju,ka zābaku stulma audums ir sabojāts(tas bija saplaisājis un pat vietām lobijās)Kad aiznesu atpakaļ uz veikalu ar prasību atgriezt naudu,tad atteica pirms nebūs veikta ekspertīze naudu neatgriezīs.Labi,piekritu un gaidīju ekspertīzes slēdzienu.kur jau no paša sākuma biju pārliecināta,ka tā būs par labu man...bet tak nē!!!Slēdziens esot tāds,ka defekts ir maznozīmīgs un tiek piedāvāta iespēja vai nu samainīt uz citu,vai tādu pašu modeli.Pircējs kurš ir vīlies preces kvalitātē nebūs ar mieru ko mainīt un es biju tieši tādās domās,tāpēc devos ar ekspertīzes slēdzienu atpakaļ uz veikalu,sakot ka neko nemainīšu,jo vēlos tikai vienu-atgūt naudu un viss!Un te nu sākās....viņi tā nedara un nedarīs.Vienīgais var iedot dāvanu karti un lieta darīta.Kad tika vaicāts pārdevējām kā būt ar likumu par patērētāju tiesībām-tad arī tad atbilde bija,ka viņas to nedarīs.Pārdevējas nedrīkst zvanīt vadībai,viņas nedrīkst atgriezt naudu un viņas pat nedrīkst runāt ar klientu,lai risinātu šo problēmu.Viņas stāvāja manā priekšā un tikai raustīja plecus...te varētu vēl stāstīt un stāstīt par tām emocijām,kuras es saņēmu,bet galvenā doma-pirms iepērcies padomā kur iepirkties!Un mēs pircēji esam pelnījuši godīgu un profesionālu attieksmi arī strīdus situācijā!

R

A aga 05.02.2012

Ja nemaldos, tad likums ļauj pārdevējam neatdot nekādu naudu un nemainīt vispār neko pēc tam, kad pircējs ir aizgājis ar preci no veikala! JO pircējam ir tiesības pirms preces pirkšanas pārbaudīt preces kvalitāti! Tātad, ja jau par preci ir samaksāts, tad pircēju ir apmierinājusi tās kvalitāte. Un tas, ka Jums piedāvā samainīt preci, ir viens no labākajiem scenārijiem šajā lietā, tāpēc ieteiktu pieņemt šo piedāvājumu!

A aga 05.02.2012

P.S. Pati arī šad tad nopērku apavus šajā veikalā un līdz šim nav bijušas nekādas problēmas ne ar preci, ne apkalpošanu. Dažreiz pat sametās nelabi no tās laipnības. Brāķi var gadīties JEBKUR! Tāpēc vienkārši pārbaudiet pirms pērkat.