www.sudzibas.lv NS King Zema kvalitate

NS King - Zema kvalitate

Nopirku sandales. Uz akciju pa 30 eiro, lai gan īstā cena ķipa 60 eiro. Pastaigāju nedēļu un atlīmējās zole un atplīsa visas štripas. Aiznesu uz veikalu, tur aizpildu papīrus un saka man 15 darba dienu laikā izdomas ko ar viņām darīt. Tad paziņo man kad viņas taisīs un līmēs. Ok. Gaidu. Šodien dabūju, uzreiz uzvilku. Izgāju no veikala un gāju atpakaļ, jo viss salīmētais atplīsa. Kas tas pa kurpnieku viņiem kas tā līmē sandales vai arī viņas pašas līmē? ! Nesu atpakaļ. Naudu protams var atgriezt, bet uzreiz nē, jo jāgaida 15 darba dienas. Kas tas pa servisu un veikalu, kur pirmkārt tirgo kurpes ar augstu cenu un zemu kvalitāti un otrkārt kas tas pa servisu. Vasara beigsies bet ne man sandales ne man nauda jaunām sandalēm.

Работяга 06.08.2018

Es jusu vieta norautu to vispar un staigatu ka cibas, labak neka vispar bez zabakiem :(

K Kristīne Smirnova 06.08.2018

Pirmajā reizē tā arī bija,kad nebija pat kā pastaigāt,jo viss atnāca vaļā.

Kolta 06.08.2018

Vasarā jau varētu staigāt arī ar basām kājām.

D Dana.pul. 07.08.2018

Kolta - tu lezbe sāc man apnikt. Piegriezušies tavi mūžam debīlie komentāri. Nēsi nekāds šī saita administrators,ka te vari sēdēt un drukāt bezpriģelā.

ОK 06.08.2018

Kvalitāte ir tâda, kādai tai ir jābūt NS King veikalā. Ìstā cena (vērtība) tur visiem apaviem ir ķipa 10 Eur, bet jums ar atlaidi pārdod pa 30 Eur LOL