www.sudzibas.lv NS King Nekvalitatīvi apavi

NS King t/c Origo - Nekvalitatīvi apavi

Pievienojos sūdzībām par nekvalitatīviem apaviem NS King veiaklos - konkrēti Origo. Jau pēc 9 dienām abiem puszābaciņiem sausā laikā lietojot, izkrīt stiprinājumi auklām, kurus pat nelieto, jo ir tikai dekors priekšpusē. Atbilde no veikala - maznozīmīgs defekts, taisiet ekspertīzi. Tiešām apbrīnoju - cik ilgi var tā strādāt tirdzniecības bizneā, kur viss ir atkarīgs no klienta un tā lojalitātes pret veikalu. Vai tiešām tik daudz ir to pircēju Latvijā, ka tā vienkārši pāris latu dēļ ir vērts zaudēt klientus - veselu ģimeni un vēl to draugus, jo protams šī ziņa, balstīta uz personīgo pieredzi - brīdinājums nepirkt NS Kingā apavus tiek padota visiem un visos veidos. Un, protams, ka es vairs kāju nesperšu kāju NS Kinga veikalos, jo sāp ne jau tie pāris lati, lai arī 28 ls pa zemi nemētājas, bet vairāk sāp ATTIEKSME pret klientu.
VAi kādam ir pieredze ar ekspertīzēm - vai tās ir godīgas?

K

Z Zane 12.12.2011

Var aiziet uz ekspertu biroju Skolas ielā (PTAC mājas lapā ir precīza adrese). Tur viņi vispirms apskata apavus un uzreiz pasaka, vai ir vērts veikt oficiālu ekspertīzi vai nē. Par sākotnējo paskatīšanu man naudu neņēma. Ja nodod ekspertīzei, tad, cik atceros, jāmaksā Ls 28. Ja konstatēta ražotāja vaina, tad šo naudu pēc tam atprasa no pārdevēja.

S Sandra 13.12.2011

Šī uzņēmuma stratēģija laikam ir pelnīt uz nekvalitatīviem apaviem, jo nav jau daudz klientu, kas ies līdz galam un cīnīties par savām tiesībām, vienīgais, ko mēs kā vīlušies pircēji varam darīt ir informēt visus radus, draugus un paziņas, nekad nepērk apavus šajā veikalā.

G Gazella 29.12.2011

ta ir si veikala strategija, ieperk sliktas kvalitates apavus un ja klients atnak ar sudziba, (un tie nak), tad tos atsuj ar standarta vestuli ka pretenzijai nepiekrit un ja kaut kas nepatik lai nes uz ekspertizi (piegada gan pasi tos nogatad, bet uz so aki es neuzkeros, jo zinams ka nauda nosaka visu). Un domaju ka loti zems % nes apavus uz ekspertizi, tadel ari vini mierigu sirdi var samakast tiem daziem to 28Ls.
Riebjas sadi uznemumi. Eju tagad viniem ar lielu, lielu likumu.