www.sudzibas.lv NS King Slikta kvalitāte

NS King - Slikta kvalitāte

Apavus nonēsāju pusgadu. Izskatījās diezgan kvalitatīvi un arī cena dārga 49 eiro. Cerēju uz to labāko. Nekas labs tomēr nesanāca. Zābaki atlīmējās tā itkā es tos pa 20 eiro būtu pirkusi. Prasību samainīt vai atdot naudu komisija neapstiprināja, teica esot pati vainīga nekopi apavus. Kas nu pat tuvu nebija patiesība.Zābaki izskatījās praktiski kā jauni neskaitot atlīmējušās zoles. Acīmredzot šim uzņēmumam nerūp reputācija un klienti. NS KING T/C Origo bija vieta kur pirku. Bet es domāju ka visā uzņēmumā tā pati problēma neatkarīgi no veikala vietas. Nepērciet tur apavus. Sagaidīs Jūs kārtējā vilšanās.

G

G Gohhinogami 15.03.2017

49 eur mūsu laikos tas ir diezgan lēti par apaviem. Ja gribat nēsāt kaut ko vairāk par gadu, tad ir jāpērk apavi par 100+ eur.

Aigars31 15.03.2017

tā nav...

M monteragi 15.03.2017

Blaaaaaa chuvaks. visi jau sen zin, ka ns king ir sudu apavi

Aigars31 15.03.2017

atlimejās itkā pa 20.. hmmm ..pērciet uz mēnesi vai diviem ne dārgākus par 16.99 reiz piemēram 6 ir ap 100 gadā un seši pāri sešreiz gadā nekā viens pa 45 mēnesī un likās sanāks mikstām lozītēm un ari ipashi smalkiem apaviem un nebaidieties nopirt ja labs tadas pashas .. njemiet labas divus vienadus paarus un ja pec nedeeljas un divam nesapliist taas tupeles skrieniet pakalj velvienam paarim nu nekas ka tadas pashas .. esmu redzeejis ka taa dara .. . kā maizes vai bulciņas.. .. izjaujieties no tās mežonigās apavu maiņas un ja jums ''zēl naudas dariet kautkā tā ..vienmēr turiet darba vietā arī kedas pa 3.99 lai var aiziet atpakalj uz majaam ja nu gadijumaa

G Goggy-G 15.03.2017

Nu nevajag tad arii pievienot garantiju par 2 GADIEM ja tas neatbilst patiesiibai.

P Pretenzija Pretenzija 16.03.2017

Es tur vairs neiepērkos, tur tiešām ir sūda apavi, arī rieker pieder NS kingam, mēslu kaudzes, ne apavi. Un kāpēc tad nāk tā 2 gadu garantija, ja viņa patiesībā neeksistē?!
Un kāda starpība, kādā cenā tu pērc, ja nav kvalitātes nevienā, arī saucamajās dārgajās cenās?!
Bulšits gatavais!
Es tagad pērku ELCHE salonā!

S sidzha 16.03.2017

es pērku virs 100 EUR, regulāri mainu apavus, ziemas zābaki man ir kādi 5 pāri, nu nevar drillēt katru dienu no rīta līdz vakaram ar vieniem zābakiem, īpaši pa 49 EUR. Tad vismaz vieniem pa tādu pašu cenu jābūt ko pamainīt, lai apavs "atpūšās", normāli izkalst, utt. Zābakus tiešām nēsāju pat 10 gadus, ik pa laikam nomainu pasitņus vai raiferi, bet vismaz nav jāskrien un veikalu un jāgaida 15 dienas un stresaini jāgaida, jo redz nav citu apavu. Šeit jau tiešām runa par apavu kopšanu, tas nav tikai kādu krēmu uzsmērēt virsū, tas ir apavu nomazgāšana no sāls un žāvēt ne uz radiotāro, bet normālā temperatūrā.
Basketbolā draugs spēlē intensīvi, profesionāli, apavus maina ik pēc 6 mēnešiem, jo tomēr katram apavam ir sava kapacitāte un tik intensīvi lietojot, viņi nolietojas krietni ātrāk. Tad kāda garantija var būt 2 gadi?

I Inga Jerčaka 22.06.2017

es tāpat nopirku NS King Spicē labus apavus Hogl firmas, ko valkāju tikai un vienīgi pa ofisu, ārpus telpas nevilku, pa ofisu ari daudz nepastaigāju, nav kur. Pēc 1 gada sāka čīkstēt dīvaini, domāju labi apavi tā dara varbūt, tad pēc 1.5 gada atsprāga purngals vienai kurpei līdz pusei, bet zole nav nonēsāta var redzēt, aiznesu viņiem uz remontu vai maiņu, man atteica pat remontam, pateica, ka tā nodeldēti, esmu pati vainīga vajag profilaksi taisit laikā, bet tur viņa nav vajadzīga nemaz. Tātad sanāk, ja pērc šāda tipa apavus vilkt uzreiz nav ieteicams, jāskrien likt profilaksi pie kurpnieka un tikai tad tu drīksti vilkt, a kas būtu, ja tās kurpes būtu ikdienas apavi un ietu pa āru! Vispār izjuktu, vai nav paredzēti ārā iešanai. Tāda NS King attieksme ir arī kad pērc dārgus apavus, dārgus ir virs 150 +
Ļoti nepatīkama situācija, arī vīlos NS King veikalu attieksmē pret klientu! :(