www.sudzibas.lv NS King Šausmīga apkalpošana

NS King - Šausmīga apkalpošana

Vēlējos nopirkt augstpapēžu kurpes, atradu savu izmēru, bet izrādījās, ka veikalā tas bija pēdējais izmērs. Es palūdzu rezervēt kurpes uz 30 minūtēm, jo vēlējos pārliecināties vai citos veikalos nebūs kaut kas labāks. Pagāja 15 minūtes un es atgriezos atpakaļ, lai nopirktu kurpes. Pateicu pārdevējai ka ņemšu tās kurpes, ko esmu rezervējusi, bet pārdevēja man atbildēja, ka tās kurpes tagad mēra citi cilvēki un ja viņi neņems tad es varēšu tās nopirkt. Pārdevēja sāka pacelt balsi uz mani par to ka veikalā nedrīkst rezervēt un aizsūtīja mani uz citu Ns King (dominā) .
Šausmīgi un neatbildīgi pārdevēji!

04.08.2020

Paradeez 04.08.2020

cilveki, kuri rezervē ļoti bieži neinformē,ka vairāk nav ieinteresēti precē un tad prece stāv. Nebūšu izbrīnīts, ja pārdevēji ar to jau ir saskārušies un tapēc pārdod tiem,kas ir ieinteresēti šeit un tagad.

V Vīlies saldummīlis 04.08.2020

Sanāk, ka no sākuma piekrita rezervācijai, bet vēlāk teica, ka rezervēt nedrīkst? Dīvaini.

O OOOOOOOoo 04.08.2020

Ahā un ja būtu rezervējuši un Jūs nepaņemt? Tad apavi joprojām stāvētu un tie nedabūtu. Kas pirmais nāk tas pirmais dabu. Tak ko var pisies pa tādām lietām. Reāli jums galīgi kūku visiem?

Arkukušjans 05.08.2020

"Es palūdzu rezervēt kurpes uz 30 minūtēm, jo vēlējos pārliecināties vai citos veikalos nebūs kaut kas labāks"
Kāpec veikalam jāriskē ar savu ieņēmumu Jūsu dēļ?

Saivii 05.08.2020

Tu veeleejies paarliecinaaties,ka citos veikalos nav labaakas preces, paardeveeja (malacis) veeleejaas paarliecinaaties,lai prece tiek notirgota !

Jums ar speciaalistu dereetu parunaaties cilveecinj... galva jaasakaarto.