www.sudzibas.lv NS King Nekvalitatīvi apavai

NS King - Nekvalitatīvi apavai

Nopirku meitai 2016. gada oktobra beigās NS King veikalā šos http://lv.nsking.eu/lv_lv/detskie/sapogi-9839
ziemas zābakus par 47,95 EUR (par pilnu summu). NS King veikalā laipni paskaidroja, kā jākopj,
ieteica nopirkt kopšanas līdzekļus, ko arī izdarījām. Meita divas nedēļas pastaigāja un
zābakiem no visām vietām sāka lobīties nost ādas imitācija un atnāca vaļā zole. Nesu atapakaļ uz
veikalu,kur man laipni atbildēja,ka jānodod šos zābakus uz divām nedēļām pie viņiem uz ekspertīzi,
lai nskaidrotu kas pie vainas, naudu atpakaļ neatdeva, zābakus nesamainīja. Tā kā divas nedēļas
nevarējām gaidīt, līdz atgriezīs zābakus, tad aiznesām paši pie kurpnieka, kurš apstiprināja, ka ar NS
King apaviem ļoti bieži notiekot šādas problēmas. Zābakus salaboja, cik nu bija iespējams, bet
jebkurā gadījumā šie zābaki nav velkami mūsu ziemas laika apstākļos, jo laiž cauri ūdeni,
salst kājas. Tā nu palikām bez naudas un bez funkcionējošiem NS King zābakiem. NEPĒRCIET
šos NS King zābakus, izmetīsiet tikai naudu vējā un paliksiet bez apaviem.

I

D DartaRici 18.01.2017

Man arī ir bijusi līdzīga pieredze ar NS King, taču savus zābakus nosūtīju uz ekspertīzi un saņēmu naudu atpakaļ. Diezgan loģiski, ka viņi naudu atpakaļ neatdod bez ekspertīzes..

G gym@fitness 18.01.2017

Jā, ar viņiem vajag uz nagļaku un ar pacietību ar savu ekspertīzi, lai pierāda. Ja ir pacietība un nauda, tad uz priekšu. Viņi viss tīkls ir nekaunīgi