www.sudzibas.lv NS King Apavu remonts

NS King - Apavu remonts

Nopirku tur soliver rudens, pavasara zābakus, pēc laika konstatēju, ka viens zābaks pie zoles ir saplīsis. Nesu uz garantiju, piekritu lai salabo, pēc 3. Nedēļām atbild, ka veiks remontu un vēl pēc nedēļas to zābaku salabo. Atnesot mājās un pielaikojot zābaku konstatēju, ka pēc zābaka remonta, iekžolē ir radies defekts kurš spiež uz kājas kaula, dēļ kura apavs nav nēsājams. Aiznesu atpakaļ. Piekritu atkārtotam remontam, par kuru man neizsniedza nekādu dokumentu par apavu nodošanu, pēc pāris dienām man salabo, saka, ka defekts ir novērsts. Ieveilkot apavu, konstatēju, ka defekts nav novērsts. Uzrakstīju iesniegumu, ka vēlos apavu maiņu. Pēc trīs nedēļām man atbild, ka defektu nekonstatē un apavu remonts esot veikts kvalitatīvi.
Neiesaku jums tur izniekot savu naudu. Es noteikti tur vairs neko neiegādāšos. Iepriekš jau saskāros ar problēmām šajā veikalā, šis gadījums pielika punktu.

25.01.2019

W Watafuks 26.01.2019

Nskingā un lēti maskarādes kvalitātes apavi? Beidzot tikai daleca?

D Diāna Čeče 29.01.2019

Tagad pilnīgi un noteikti daleca, nemūžam tur vairs neiegriezīšos .