www.sudzibas.lv NS King Apavi ar defektu netiek mainīti vai remontēti vai arī atgriezta nauda

NS King - Apavi ar defektu netiek mainīti vai remontēti vai arī atgriezta nauda

Veikalā ns kings liepājā 2017. Gada 11. Novembra atlaižu akcijas laikā iegādājos gludādas rudens zābakus. Tamaris firmas. Pēc 4 stundu valkāšanas (aizgāju divas dienas līdz darbam un atpakaļ uz mājām) vienam zābakam uz purngala izveidojās tāds kā matēts plankums. Ar vilnas lupatiņu mājās centos notīrīt (domāju, ka vienkārši pleķis) . Rezultātā no virsmas, kur bija izveidojies matētais plankums nonāca spīdīgā kārta, un virsma palika kā neapstrādāta āda.
Devos ar čeku un apaviem uz veikalu, lai apmainītu apavus. Pārdevējas apskatījās un nobrīnījās, izteica minējumus, ka kaut kas uz zābaka uzpilējis (varu galvot - nedz darbavietā, nedz mājās, nedz pa ceļam nav vietas vai iespējas, kur varētu būt kaut kas tik ķīmisks, kas varētu noēst zābakam virskārtu. Vienīgais slapjums bija lietus) . Zābakus pieņēma, lai nosūtītu ekspertam. Eksperts pēc nedēļas paziņoja, ka tas nav ražošanas brāķis, ka visticamāk kaut kas uzpilināts. Pēc diskusijām ar veikala pārstāvi, apavi tika nosūtīti it kā neatkarīgam ekspertam, par kura pakalpojumu no manis samaksu neprasīja. Bez pārsteigumiem - man atnāca standarta ns kings ekspert atbilde - bojājums nav ražotāja vaina, apaviem ir mehānisks bojājums.

Ir vairāk nekā skaidrs, ka šī ir uzņēmuma sistēma, pārdot brāķi par augstu cenu (man zābaku valkāšana 4 stundas izmaksāja 59 eiro) un pēc tam atrunāties, ka brāķis ir paša pircēja vaina. Ar šo uzņēmumu karot un tiesāties netaisos. Bet apavus vairs tur neiegādāšos un arī citiem neiesaku.

smejiesvesels 09.01.2018

Citējot Jūs:
"Pēc 4 stundu valkāšanas (aizgāju divas dienas līdz darbam un atpakaļ uz mājām) vienam zābakam uz purngala izveidojās tāds kā matēts plankums. Ar vilnas lupatiņu mājās centos notīrīt (domāju, ka vienkārši pleķis) . Rezultātā no virsmas, kur bija izveidojies matētais plankums nonāca spīdīgā kārta, un virsma palika kā neapstrādāta āda. "

Nu ja vien zābakus ar pleķi jau neiznesāt no veikala, tad 100% ka uzpilēja kaut kas, zābaki paši taču neizdala vielas, varbūt garāmbraucoša mašīna, mazums kas, beršana ar vilnas lupatiņu noteikti situāciju neuzlaboja.

A ajine 11.01.2018

Patīkami! :) Redzu, ka gaidījāt! :) Teksts tas pats, kas pa telefonu. :) Jauku dienu!