www.sudzibas.lv Nozaktas vestules Nozaktas vestules ar naudu

Nozaktas vestules - Nozaktas vestules ar naudu

Labdien. Es jau ka ceturto gadu dzivoju UK un sutu katru gadu vestules uz Latviju. Problema nesen nosutiju divas vestules uz LV vienu uz Ilzeskalnu ,otru uz Uz Jelgavas rajonu un vestules bija ari ielikta nauda. Ilzeskalna jau treso nedelu gaida vestules un nevar sagaidit. Vai tad man katureizi naksies isutit ierakstitas vestules? Es loti daudz sutiju pagajuso gadu un daudzas ta ari nenonaca strunts ar tam. Par ko jums maksa algu nejau par nozaktam vestulem. Vienkasi jus man cakarejat smadzenes ar savu netiro darbu. Tad jau iznak jums vispar neko nevar usticet un sutit uz LV. Miljonarus varat zakt nevis nabaga latvieti.

V

Eseseseseseseses 13.03.2012

Tu cik klases esi pabeidzis, latvieti? Raksti kaa pilniigs analfabeets! Par taadu lietu kaa bankas paarskaitiijumi esi dzirdeejis, skaidru naudu ar veestuleem neviens vairs nesuuta. Tu labaak paliec savaa UK uz visiem laikiem un vairojies tur, muusu mazajai tautai tik svaks genofonds nav vajadziigs!

M mja 13.03.2012

kads stulbi pajokojis, bet patriotiskie sienazhi jau gaisa lec :DDD
Eseseseseseseses, notiri labak nosplaudito ekranu un nokaunies vienreiz.

P pics 14.03.2012

UK ir atļauts naudu sūtīt vēstulēs.

Ausainītis 14.03.2012

Gluži kā padomjlaikos.

a.vanna 14.03.2012

Saulīte, pārlasot noteikumus "Pasta sūtījumos aizliegts pārsūtīt šaujamos ieročus un munīciju, aukstos ieročus un jebkurus citus priekšmetus, kuri paredzēti uzbrukumam un aizsardzībai (kastetas, stiletus, baloniņus ar paralizējošu šķidrumu u.c), narkotiskās un psihotropās vielas, kā arī ierīces to lietošanai, pornogrāfiska rakstura materiālus, karavīru uzkabi, benzīnu, petroleju, spirtu, indes, skābes un citas sprāgstošas, viegli uzliesmojušas vielas un priekšmetus, kā arī ātri bojājušos pārtikas produktus un dzīvniekus.",
vienīgais kam, lai aizliegtu sūtīt, varētu pielīdzināt naudu ir pornogrāfiska rakstura materiāli, ja eksperts noteiks ka uz naudas zīmes attēlota pornogrāfija vai arī psihotropa viela, bet, cik noprotu, summa nav liela un tās dēļ saņēmējam " širmis ciet neaizies".

a.vanna 16.03.2012

M mja 16.03.2012

vispar jau latvija ir atlauts viss, kas nav aizliegts :D