Novožiharevs Andris - Krāpnieks

Cilvēki esiet uzmanīgi un vērīgi! Naudu paņem, Saka, ka visu prot, bet darbus neizdara vai neizdara līdz galam, pazūd, nevar pēc tam sazvanīt, maina numurus. Kad prasi, ka darbi ir jāizdara līdz galam, tad pasūta, nolamā un atslēdz telefonu. Jāņem citi meistari un jāmaksā atkal. Bezatbldīgs, viltīgs, rupjš. Piesavinās no objektiem darba rīkus. Zog.

Komentāri (25)

R Rīgas Tiesnesis 17.03.2023

Sievietes, esiet uzmanīgas!
Andris Novožiharevs Jaunmārupē, piesita savu tēvu līdz nāvei, izdzina savu sievu no mājām, nākamā sieviete pēc terora un vardarbības saslima ar vēzi, guļ kapos, nākamās kā pa konveijeru, tad pēc uzbrukuma, saplēšot drēbes, žņaudzot, aizmuka nākamā, pašreiz policija iesaistīta, lai dabūtu savas mantas atpakaļ.

R Rīgas Tiesnesis 17.03.2023

Dzīvo uz sieviešu rēķina. Dzīvo kopā līdz brīdim, kamēr viņam tas ir izdevīgi. Katra sieviete ir upuris, varmākas klātbūtnē. Sākumā izturas pieklājīgi, bet pēc tam sākas šantāža, psiholoģiskais terors, nodarbojas ar emocionālo un fizisko vardarbību, pieprasa naudu, lai segtu komunālos maksājumus. Tur sievietes iet kā pa konveijeru, salaužot savas dzīves. Sievietēm liek vergot par vēdera tiesu, ieguldot savus līdzekļus, ja tur grib dzīvot.
Tagad ir nolencis kārtējo upuri Kristīni Sandru Ozoliņu, kura akli nostājusies afērista pusē un negrib cietušajai sievietei atdot piesavinātās mantas. Viņa nav ne pirmā, ne pēdējā! Viņa vieta ir cietumā, lai nelauztu sieviešu dzīves, kurām pēc šī varmākas ir grūti attapties!

R Rīgas Tiesnesis 17.03.2023

Viņa ģimene sastāv no krieviem, čigāniem un latviešiem. Skandāli, kaušanās, policija tur ir ierasta lieta, iesaistot citus. Ar kaimiņiem sastrīdējies, Nav neviena drauga, jo visus grib tikai izmantot. Pats slinks, neko negrib darīt, tikai komandēt citus!

R Rīgas Tiesnesis 17.03.2023

Tagad sniedzu juridisko konsultāciju cietušajai sievietei, lai viņa tiktu pie savām mantām. Viņš arī apzog sievietes, vairojot savu labklājību! Tā r kriminālatbildība par svešas mantas piesavināšanos lielā apmērā! SIEVIETES NEIEKRĪTIET UZ ŠO VARMĀKU!

Viņš jau viņas caur internetu atrod un izmanto, paverdzina savā īpašumā, ko mantojis no vecākiem, bet mājā pat remonts nav taisīts gadiem ilgi! Citām jau ka tik bikses. Nav svarīgi vai pēc tam nosit vai izmet pa durvīm.

Viss ir iesniegts un visi ir informēti! Te informācijai, lai brīdinātu nākošos upurus, lai neiekrīt uz šo afēristu-varmāku, kurš salauž sieviešu dzīves, likteņus, iedzenot depresijā, mazvērtības kompleksos, klausoties pazemojumus, apsaukāšanos, kliegšanu, fizisku un emocionālu vardabību! Prātam neaptverami stāsti no cietušajām sievietēm, tai skaitā sievas! SIEVIETES NEUZĶERATIES UZ PSIHISKI AGRESĪVU VARMĀKU!

Piedodiet, varmākām un sērijveida slepkavām nav uz pieres rakstīts, ka viņš ir varmāka vai slepkava. No pieredzes tādi noziedznieki ārēji ir ļoti laipni, pieklājīgi utt. Nekas neliecina par varmācību, lai ievilinātu uzticībā, un tad sākas terors.

R Rīgas Tiesnesis 17.03.2023

VARDARBĪBA, AGRESIJA, TERORS. ŠO PERSONU IR JĀIZOLĒ NO SABIEDRĪBAS, LAI NEBŪTU CIETUŠO!

Позвоните кто-нибудь в дурку, что бы её забрали.

R Rīgas Tiesnesis 17.03.2023

Tu par Kristīne Sandra Ozoliņa raksti? Viņa ir jānogādā pie psihiatra, kura zinot visu par varmāku, iet uz vienu roku, lai apzagtu cietušo sievieti!

R Rīgas Tiesnesis 17.03.2023

Ruslan, tu esi atklāts! Skaties pats savu kriminālo pagātni un neaizstāvi afēristu!

Закусывай ёп твою мать.

T Taisnigais68 18.03.2023

ta ir sarmite valaine

R Rīgas Tiesnesis 18.03.2023

Taisnīgais 68 pēc IP adreses noskaidrots- atrodas Jaunmārupē, Meža ielā 4, un tas ir ANDRIS NOVOŽIHAREVS. Viņš sāk izgaismot savus upurus! Gaidām nākošos vārdus! To ir daudz, kuras pieteikušās par cietušajām un izmantotajām!

K KAPTEINIS REINIS 18.03.2023

Tādam kretīnam sadot pa purnu un iemest miskastē. FB var apskatīt citas viņa bildes lai atpazītu un neviens neuzķertos!

Z Zoja Tereškova 18.03.2023

Šito izdzimteni-dzīvnieku pa taisno uz mežu skudrām par barību. Kā tādu zeme nēsā? Jasavācas visām cietušajām un jāuztaisa linču tiesa, jo savādāk šis kuilis nesapratīs, kas ir sieviete, Izkastrēt tādu, aiz pautiem pakārt lai žūst. Jau ar vienu kāju zārkā, bet vēl spīdzina sievietes.

DSV 18.03.2023

Забаньте уже этого му... спасибо!

L Lokidreamsnake 19.03.2023

Kur var iepazīties ar viņu?

S Sieviete medike 20.03.2023

Nu foršs vīrietis, tāpēc jau te viņu tagad APMELO bijusī, jo zaudēja viņu...kādu gadu iepriekšs, bet redz vēl nevar aizmirst.

R Rīgas Tiesnesis 20.03.2023

Bijusī ir vērsusies policijā, cik saprotu, bet tu prasta lauku bāba te kladzini, un jau vairs NEVIENAM nevajadzīka mau.a. Priecājies tauta! Viņa savu ir panākusi publiski apgānot cietušās personas. Varoņi guļ kapos. Drīz arī tev tur būs vieta, pensionāre!

S Sieviete medike 20.03.2023

Nu šito murgu tik slims cilvēks var izfantazēt! Lai kādu vainoti ir jābūt pierādījumiem, tiesas lēmumam, ne te to risina!

S SUPERBOSS 23.03.2023

lai aizstāvētu citu, ir jābūt pierādījumiem! Tev tie ir? tad ko muti virini un ar putām meties aizstāvēt. Skaties, ka pēc brīža nesāc kost elkoņos un būt kārtējās cietušās vietā, un šos tekstus gribēsi mainīt uz citiem, sakot, kļūdījos. nestreb karstu un nespļauj pret vēju, jo uz konveijera esi nokļuvusi.

S Sieviete medike 20.03.2023

Un Zoja arī te, mēs ar viņu srunājām kopā uz durku braukt citā diskusijā, divatā foršāk!

K KAPTEINIS REINIS 20.03.2023

Tev sen ir jāatrodas psihenē izolētai, lai nebojātu citu cilvēku dzīvi, iesaistoties kriminālprocesā, apzogot cilvēku, kas nav pirmā reize, cik saprotu.

R Rīgas Tiesnesis 20.03.2023

Andris arī šo dižo aizstāvi Kristīni Sandru Ozoliņu jau ir pasūtījis dir.t, jo bāžas tur, kur nevajag.
Nu jau vairs nevienam sieviete mediķe nav vajadzīga, arī ar savu garo, nekrietno mēli! Viss no viņas smird!

S Sieviete medike 20.03.2023

Tiesnesi ej zupiņu paēst, pietiek stāstīt tās savas fantāzijas

S SUPERBOSS 2 st atpakaļ

Kaut kur redzēts. Kaimiņiem kaut ko remontēja, tikai vēlāk teica, ka paņēma naudu, bet darbus neizdarīja un pazuda. Vai tad pirmais gad'jums ar tādiem uzmetējiem?

Jaukais Andris 2 st atpakaļ

sadi nav labi iztureties pret cilvekiem.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes