www.sudzibas.lv Novatours Krāpšana,nekompetence,ļoti slikta komunikācija ar klientiem

Novatours - Krāpšana,nekompetence,ļoti slikta komunikācija ar klientiem

2019 gada decembrī rezervēju ceļojumu rn243631. Ceļojuma apmaksu veicu pa daļām. Tuvākajās dienās vēlējos veikt pēdējo iemaksu. Šodien no aģentūras darbinieces Jeļenas brjazkalo saņemu e pastu, ka pilna samaksa par ceļojumu jāveic 3 dienu laikā. Nosūtīju e pastu, lai uzzinātu kāda precīzi ir atlikusī summa, kas man jāiemaksā. Atbildē saņemu ciparus, tādus, kādi tie bija rezervācijas sākumā. Vēlreiz pārvaicāju un paskaidroju, ka ceļojumu esmu apmaksājusi pa daļām uz ko saņēmu atbildi, ka Novatours manas iemaksas nav saņēmis un pie manas rezervācijas tās neuzradās. Jautājums - kur palika iemaksātā nauda?

30.01.2020

Oļegs Zatlers 30.01.2020

Bankas izdrukas ir? Kvītis? Varbūt risini ar viņiem pa tiešo problēmu no sākuma?

lulubele 30.01.2020

Ir. Būtu priecīga risināt, ja kāds atbildētu.Tik daudz lidots gan ar šiem pašiem, gan citiem operatoriem nekad nav bijušas problēmas ar maksājumiem un komunikāciju.

V vitols 01.02.2020

Es neizprotu, tos cilvēciņus, kuri ceļo uz kredīta vai maksā pa daļām,ja tev nav naudiņas tad pataupi labāk sev!
Nopērc jaunas drēbes vai paceļo tepat pa Latviju!

BondsBonds 30.01.2020

101 iemels, no nomainīji uzvārdu.. līdz banka bankrotēja.

Miss_Kaprīze 31.01.2020

Interesanta situācija, jo oficiāli rekvizīti viņiem atrodas Luminor bankā un šeit ir pilnīgi cits konta numurs.

h3natymast€r 31.01.2020

tas ir ārprāts, TRAKUMS vienkārši, kā šiem sudzibas.lv troļļiem vajag ar lauzni pa galvu iedot !
Lūk, konkrēta situācija, konkrēta problēma - nauda pārskaitīta, bet apgalvo ka nav, ir arī dokuments, kas apliecina maksājumu.
Un ko dara čaklie trollīši ? (tītara čuru pauris , šajā gadījumā) - uzreiz bļauj (!) - ej tērē savu laiku, brauc uz kantori, bāz viņiem ģīmī konta pārskata izdruku, lamājies, raksti sūdzības PTAC un vēl tiesājies, lūdzu !
Gaidīt pretimnākšanu no kantora (*ujovaturs) ? - Pretlikumīgi, neētiski pat aizvainojoši *ujovatūrsam ! (skatoties no troļļu loģikas)

T Turkеу 31.01.2020

Es esmu tītars! Uz katru sūdzību kā uz plaukšķi! KLU KLU KLU KLU KLU!

h3natymast€r 01.02.2020

Jā, to es jau kādu laiciņu ievēroju - tu tiešām esi tītars, [ar papagaiļa intelektu] ? ???? to vien proti kladzināt pie katras sūdzības - no sērijas -
* klientam nekad nav taisnība;
* pretimnākšanu no pakalpojuma sniedzēja gaidīt ir amorāli;
* cilvēcības principi privātam komersantam nav jāievēro;
* ja samaksāji naudu bet preci / pakalpojumu nesaņēmi - tad pats esi vainīgs
utt. Utjp.