Notārs Ilona Grikke - Slikts servis

Neiesaku šo Notari nevienam. Pati izvēlējos jo viņas kantoris viss tuvāk manai mājai , man tas svarīgi jo pašai gandrīz 90 gadi. Tā stāsts īsuma sazvanīju notāres palīdzes pēc īsa paskaidrojuma ko vēlos, teica ka jāierodas pie notāres Ilonas Grikkes uz vizīti . labi sarunāju paziņu kas mani turp aizvedis, vizite pukstens 15 . Tieku pieņemta 16 :07. notāre iepazīstas ar manam velmem , nokope dokumentus un nozimē nākošo vizīti pēc 2 nedēļām!? lieta tāda ka saslimu un piezvanīju ka noteikta datuma ierasties nevarēšu, atbildēja ka varot pārlikt vizīti par nedēļu, labi ierodos kad sarunāts protams atkal mani turp nogāda paziņa. Pieņemšanas laiks 14 . pie notāres neviena, pulkstens 14 :18 notāre pēkšņi saģērbjas un neko nepaskaidrojot iziet no telpām , labi mazums uz tualeti, uzsmeķet utt , notāre ierodas pēc pus stundas tas ir 14 :47 ne atvainojas ne ka beidzot pieņem mani kaut rindā sež cilvēki kam pieņemšana 14 :30, , totāla nereķinašanas ar klientu laiku un viņu necieņa. Notāre pieņem mani un ar smaidu, paziņo ka manus dokumentus esot izmetusi !? jo domājusi ka es neieradīšos?! vizīte beidzas ar to ka viņa nokope par jaunu dokumentus un rit sola piezvanit, joprojām gaidu zvanu,! iesnigšu sūdzību notāru padome.. grikkei vajadzētu beigt domat un varbūt sakt stradat? rādas iespaids ka visu dara viņas palīdzes, tiko kāds jautājums tā sauc palīdzes tas atbild!