www.sudzibas.lv Norvik Banka nelaipnā kasiere

Norvik banka Ventspilī - nelaipnā kasiere

Parcik pati esmu strādājusi divās bankās, tad ļoti labi zinu kāda ir personālu atlase un testi, lai varētu pievienoties banku kolektīvam, un ka galvenais ir klients (bankās vismaz reizi gadā notiek apmācības darbā ar klientiem, apkalpošanu)... bet par šo banku esmu nesaprašanā, pēc kādiem kritērijiem personāla daļa izvērtē un izvēlas savus darbiniekus?
Mums Ventspilī labu laiciņu ir atvērusies Pārventā, veikalā "Maksima" Norvik bankas filiāle. Uz doto brīdi tā ir pati tuvākā banka pie mājām kurā arī nolēmu samainīt valūtu. Pieejot pie lodziņa, pretī man sēdēja bankas darbiniece kura uz to brīdi ieturēja nelielu atslodzes brīdi un ēda šokolādi.... es ar smaidu sejā teicu labdienas un turpinot vēlējos turpināt sarunu, bet mani "atsēdināja" tas, ka labas dienas es atpakaļ nesaņēmu, šai meitenei sejā nebija smaida - vispār nekādas emocijas, bet gan dusmu pilns skatiens, nu tāds kā "Nu, un ko Tu gribi"... es teicu, ka vēlos samainīt valūtu pret latiem un pasniedzu viņai naudas summu. Bankas darbiniece darīja savu darbu, kamēr atskanēja jautājums - cik tur ir? Es mazliet apjuku un atbildēju ka nezinu (patiešām neskaitīju, jo naudas summa nebija milzīga), šāda veida atbilde viņu tikai sadusmoja, viņas seja savilkās vēl piecreiz!!!! Darbiniece man atdeva naudu, naudas kvīti un es pat neatskatoties aizgāju prom ( no darbinieces puses tādus vārdus kā uzredzēšanos nesadzirdēju, un mani pat tas neizbrīnīja)!!! Es biju priecīga, ka tiku prom no tā lodziņa un pie sevis noteicu tikai vienu, tur vairs neiešu!! No cilvēciskās puses, man palika tāda stulba sajūta...
Aizejot mājās pastāstīju šo situāciju vīramātei, un necik nebiju pārsteigta, ka viņai arī bijusi līdzīga situācija.

Starp citu, darbinieces vārds ir Inese (mēdzu saglabāt bankas kvītis).

donna b 22.10.2012

nu šī gan ir drama no pirma līdz pedējam vardam.