Northouse JM Houses - Krāpšana

Uzmanību! Lūdzu neuzķerieties uz Jura Meijera daiļrunīgo runāšanu un neticiet viņa solījumiem par savlaicīgu un kvalitatīvu darbu izpildi. Viņam interesē tikai, kā no klienta paņemt avansā naudu un tas arī viss – nekādi darbi netiks izdarīti!
Vēlējāmies savā zemes gabalā, garkalnes novadā, celt koka karkasa māju – tāpēc meklējām firmu, kas nodarbojas šādu ēku projektēšanu un celtniecību. Šī gada janvāra beigās tikāmies ar juri meijeru, kas apstiprināja, ka izstrādās individuālu projektu mājai bez problēmām un ar saskaņošanu arī nebūšot problēmu, jo viņam esot paziņas garkalnes būvvaldē. 6. Februārī noslēdzām līgumu un iemaksājām avansā 50% no projektēšanas izmaksām. Dzīvojamās mājas plānu, praktiski jau gatavu, bijām sameklējuši internetā – tam bija jāveic tikai nelielas korekcijas un palīgēkas plāns mums pašiem jau arī bija gatavs. Gāja laiks. Jura solītie termiņi pienāca un pagāja, bet lietas uz priekšu nevirzījās. No jura nesagaidījām arī nevienu priekšlikumu vai ieteikumu – kā un ko labāk darīt! Viņš nepārzina būvniecības likumus un normatīvus!
Maija sākumā nolēmām pārtraukt sadarbību ar northouse.lv, jo uz to brīdi bija pilnībā gatvi tikai abu ēku plāni. Līdz šai dienai neesam saņēmuši atpakaļ kaut daļu no iemaksātās naudas par projektēšanu. Atkal ir tikai tukši solījumi un jauni termiņi no jura puses. Man ir informācija arī par vairākiem darbu izpildītājiem (arhitektiem un būvniekiem) , kam juris nav samaksājis par padarīto darbu!
Šī būs laba mācība mums pašiem, bet jura meijera izdarībām ir jāpieliek punkts – tāpēc tuvāko dienu laikā tiks iesniegts arī ziņojums policijā!

E

P PavelReal 28.06.2019

Если кого то интересует как найти Juris Meijers - звоните или пишите - он живет в моем доме за который не платит.