www.sudzibas.lv JM Houses Slikts serviss

North house SIA - JM Houses - Slikts serviss

Labdien!
Ar ģimeni esam nolēmuši pasūtīt koka karkasa māju. Protams neķeram pirmo, ko google izmet, bet konstruktīvi ar katru būvniecības firmu aprunājamies, papētam no kā sastāv māja utt... Standarta jautājumi, kas varētu interesēt klientu. Northouse darbinieks ( Juris) bija ļoti nelaipns, uz maniem jautājumiem neatbildēja, vien pateica ka tā ir sausa runa. Ja vēlos zināt , kāda ir sienām U (siltuma caurlaidības koeficients) vērtība, lai piesaku konsultāciju, kas maksās 150 eiro. Un vēl piebilde- cienīsim viens otra laiku! Nu neko, atvainojos Jurim , ka patraucēju viņu un pirmo potenciālo būvnieku atmetām. Interesanti, vai tiešām ir cilvēki, kas pasūta mājas būvniecību nenoskaidrojot, ko tieši piedāvā konkrētā firma? hmmm... North house uz tādiem strādā...
Skatos, ka sūdzības ir gana daudz par šo firmu, iesaku citiem netērēt laiku!
P.s citas firmas skaisti atbildēja gan par U koeficientu gan uz visiem citiem jautājumiem par to, no kā sastāv viņu piedāvātā māja.
Lai veicas!
Kristaps

Atbilde no JM Houses Support Pārstāvja atbilde 18.09.2019

Cien.Augsti godātais klienta KUNGS atvainojamos par savu šādu attieksmi.

Atbilde no JM Houses Support Pārstāvja atbilde 10.05.2020

Labdien Cien., epasts: aramiss, saskaņā ar Jūsu ievietoto informāciju lūdzu konkrētus faktus kuriem piegādātajiem un par ko nau samaksāts...vai ir konkrēti fakti un tiesiki dokumenti uz kura pamata ir izvietota šī sūdzība..ņemiet lūdzu vērā arī to ka mums ir daudz dažādu materiālu piegādātāju starp kuriem ir piegādātāji kuru piegādātie materiāli uz būvniecības objektu saskaņā ar tehnisko specifikāciju, materiālu iestrādes laikā neiztur savas tehniskās rakstura īpašības un šajā gadījuma uzņēmums nevar nest atbildibu par tiem un/vai apmaksāt tos...

Atbilde no JM Houses Support Pārstāvja atbilde 10.05.2020

Labdien Cien. J.Č..ja izsakat šādu savu viedokli tad lūdzu pamatojiet to vai atstājiet to pie sevis..

Atbilde no JM Houses Support Pārstāvja atbilde 14.05.2020

Cien. "Biznesmenis JM", paldies par pagodinājumu..katrs dara tik cik var izdarīt..diemžēl darbi arī uzņem savus apgriezienus..pēc fakta..

Atbilde no JM Houses Support Pārstāvja atbilde 14.05.2020

Cien "Biznesmenis JM" es tev pateikšu vairāk: jādod tik virsū..un tiks galā gan ar pienākumiem, gan ar termiņiem..

A aramiss 17.09.2019

Tas taču ir parādnieku kantoris, nav norēķinājušies ar daudziem piegādātājiem, tādēļ kategoriski neiesaku šo kaktu kantori izvēlēties!

J Juris Čuriks 10.05.2020

Pilnībā piekrītu, klāt neiet šim Šaraškina kantorim.

B Biznesmenis JM 14.05.2020

Uz komentāru atbildēm Juris ir kā zibens, atbild ātri un konkrēti, žēl ka ar darba pienākumiem un termiņiem netiek galā.

J JM Houses Support Pārstāvja atbilde 15.05.2020

Cien. Biznesmenis JM, lūdzu norādi sava ievietotā komentāra mērķi un pozīciju..lūdzu atklāj mums savu personību lai mēs būtu vienlīdz abpusēji atpazīstami..vai arī lūdzu savus komentārus paturi pie sevis..

J Juris Marchiello 06.09.2020

Atklāj sava tēva personību klauns tāds...