www.sudzibas.lv Norgate Slikts Produkts

Norgate - Slikts Produkts

Iegādājoties Norgate Online Trader komplektā saņemsiet galvassāpes un jaunus pienākumus-
regulāri sekot līdzi programmai vai pareizi tiek aprēķināts, uzskaitīts utt., meklēt problēmu
cēloņus un pat ieteikt risinājumus problēmu novēršanai. Regulāri pazūd uzstādītās opcijas,
noliktavas uzskaite ir neprecīza, inventūrai ticēt nevar, nākas to taisīt pat vairākas reizes,
mistiskas preču iepirkuma cenas, un pat PVN var pieskaitīties dubultā, nu vienkārši pilna pakete
nervu sabrukumam!!!!! Iespējams, ka uzņēmumam ar ļoti mazu klienta plūsmu ir OK, bet ja ir
nepārtraukts darbs ar klientu- nekam neder!!!!

N ninjak 08.11.2017

pilnīgi piekrītu

U uzmestais_klients 15.10.2018

Šo kantori vajadzētu ar likumu aizliegt. Prātam neaptverami nekauņas strādāja šajā grupējumā. Tiem kas vēl nav iekrituši šajā slazdā ļoti iesaku izvairīties no šie blēžiem.

I Ieinteresēts 01.02.2019

Ļoti interesē risinājums, kurš Norgate kontekstā saucas "Service Trader" un atsauksmes par šo produktu, vai iespējamo augstas kvalitātes līdzīgu mūsdienīgu risinājumu.

I InTi 19.03.2019

patreiz (mums ieviešanas procesam nu jau sākas otrais gads) esam stadijā, kad sākam padoties, jo tas nav risinājums, bet cīņa ar vējdzirnavām. Pēc gada darba, kur lielu daļu esam iemācījušies sakārto paši, varu teikt - šī programma pilnvērtīgi nestrādā un nevienam no izstrādāju puses šis jautājums nesatrauc!
Patreiz izsaktās, ka esam atraduši citu programrisinājumu (baidos ieteikt, jo pēc pieredzes ar Norgate, ko esmu ar mieru ieteikt tikai, kad mēneši 3 jau esam padarbojušies) un nodevuši Norgate līgumus mūsu juristiem, lai vismaz daļu no ieguldījumiem, kas nav mazi, atgūtu.

I Ieinteresēts 19.03.2019

Ja nav noslēpums tad kādā nozarē darbojaties? Mēs nodrošinam gan stacionāru tā arī mobilu pakalpojumu. Un labprāt vismaz izpētes nolūkos uzzinātu ar ko mēģinat aizstāt?