www.sudzibas.lv Nordic Plast Nordic Plast pienem uz darbu cilvekus kurie nemak stradat,daziem vispar nau tiesibas..

Nordic Plast - Nordic Plast pienem uz darbu cilvekus kurie nemak stradat,daziem vispar nau tiesibas..

Nordic Plast uzņēmuma strada sieviete Нелли Кудрина kura visu laiku pinem uz darbu divainus cilvekus kurie nemak stradat un daziem vispar nav tiesibas uz autokravu . Kadreiz nositiju cv uz Nordic Plast ,man piezvanija sieviete un piedeva atnakt uz darb.paruniem. Cit diena es atbraucu parunaju biju gatavs jau stradat paradiju savas Tiesibas . Vina man apsolija parzvanit pec nedelu .
Gaidiju nedelu ne viens nezvan,pec tam uzzinaju ka vini panema uz darbu cilveku kurs reali nemak stradat ar autokravu kuram nau tiesibas. Prieks kam nemt uz darbu cilveku kuram nav tiesibas un pieredze nevis cilveku kuram ir pieredze un tiesibas! KUR IR LOGIKA?

25.09.2019

Kolta 25.09.2019

Tā tas ir, viens nemāk strādāt, bet otrs rakstīt...

L Livva 25.09.2019

Noteikti ņem darbā cilvēku, kurš prot rakstīt. Iespējams, uzņēmums ir gatavs pagaidīt kamēr cilvēks iegūst attiecīgās kategorijas tiesības un pašlaik nodarbināt viņu citā jomā. Bet diez vai viņi gatavi gaidīt kamēr iemācīsies rakstīt.

S Sandis Ramša 20.10.2019

Nordicplast ir vis lielaka bedre latvija... Nellija ir vis stulbakais radijums saja iestade vinju pat nevar nosault par cilvelu kur nu vel pa sievieti...