www.sudzibas.lv Nordeka Stāvēšana kājās pa pilnu biļetes cenu

Nordeka - Stāvēšana kājās pa pilnu biļetes cenu

Kad autobusa sēdvietas ir izpārdotas, tad par to pašu samaksu var stāvēt kājās kur gribi - MAZIRBE-RĪGA - ceļā ir jāpavada gandrīz 4 stundas. Vājprāts. Karsti - saule spīd - saspiesti viens pie otra stāv daudzi.
Manuprāt nedrīkst par pakalpojumu kad jāstāv ceļš ir kājās prasīt pilnu biļetes cenu - tas nav godīgi, jo pakalpojums nav saņemts pilnībā.
Kāpēc tas tā drīkst notikt?Ja autobuss ir par mazu - tad ir jānorīko lielāks autobuss. Vasarā tas ir murgs braugt uz Mazirbi stāvot kājās līdz Rojai.Tās ir divas stundas!
Taču dariet kaut ko lietas labā!

Papildināts martins 28.04.2017

Divriteņus nevēlas ņemt un brauc garām!Absurds - melo, ka pilns bagāžnieks ar divriteņiem!Šoferīši padomājiet, ka dots devējam atdodas vai ko sēsi to pļausi. Ja jūs ignorēsiet klientus un vevēlēsieties izkāpt no sava siltā un mīkstā krēsla jūs būsiet cietēji un par jums tieši domās to slikto.

Den91 28.04.2017

Tu ar galvu vispar doma? Nordeka izlasis tavu sludinajumu un vispar neljaus braukt stavot un ar ritenjem!

N neciksti 28.04.2017

Nabaga Mārtiņš, jau pensijas vecumā, ka pat kājas nevar pastāvēt. Skumīgi un kādi vēl krāpnieki prasa pilnu samaksu "nabadziņš" godīgi sakot mani fascinē kā cilvēks var šādu sūdzību uzrakstīt? Galvā rodas tikai viens jautājums. Tu no kurienes izlīdi? Vai tad veikalā tev piešķirs atlaidi ja stāvēsi rindā divas stundas?

A AGr 30.04.2017

Protams, ka veikalos piešķir atlaidi, ja 2 stundas stāvi rindā. Laikam nezināji, jo neesi līdz šim tik ilgi stāvējis.

A AGr 30.04.2017

Tas, protams, nebūtu slikti, ja, visu ceļu stāvot kājās, biļete būtu lētāka. Bet kā tad tiktu kontrolēts, ka brīdi, kad pa ceļam kāda vieta atbrīvojas, kāds no šiem stāvētājiem tur neapsēdīsies? Par sēdvietu nav samaksāts, sēdvieta nepienākas, bet par 100% varu apgalvot, ka tas netiktu ievērots..
Bet varbūt sevi vienkārši jānodod bagāžā. Visu ceļu varēs gulēt, un ne saule, ne citi pasažieri netraucēs.

C Cilvēks16 03.08.2017

Esmu stāvējis 3 stundas vēl būdams invalīds.Šeit izskatās,kad vesels cilvēks nevar nostāvēt. Kauns. Kad ir bijušas atlaides stāvvietām? Murgs, varbūt paņemat savu krēslu. Vienmēr, kāds autobuss būs piepildīts, to nevar paredzēt. Ja nevar nostāvēt, jābrauc ar nākamo autobusu...

I Indra DAnga 14.05.2018

Es ar piekrīt raksta autorei!;-)