www.sudzibas.lv Nordeka Slikts serviss

Nordeka - Slikts serviss

Šodien, 13.09.2019, braucu no Rīgas uz Bausku ar autobusu 16.30. Biļeti nopirku līdz Kundziņkrogam. Biju aizmugurējā daļā autobusā, pienāca mana pietura un nospiedu stop pogu lai atver aizmugurējās durvis jo ir grūti izspraukties visām autobusam cauri, kur papildus vēl stāv kājās cilvēki. Protams šoferis durvis ne attaisīja kaut arī 3 reizes lūdzu attaisīt un aizbrauca tālāk pietura izlaida cilvēku tik pa priekšējām durvīm un man nācās braukt tālāk. 1. kārt ar kādām tiesībām viņš neatver durvis kādēļ tad ir izveidota stop poga un otrās durvis. Nesaprotu vai tiešām tas viņam rada apgrūtinājumu.
Nav tā kā es būtu kaut kāda cimperlīgā meitene, vienmēr eju uz priekšu bet šoreiz man tas bij apgrūtinoši, varbūt lieki piebilst bet esmu sieviete stāvoklī un ar operēt ceļi un man nav viegli staigāt pa braucošu autobusu.
Vai tiešām šofera uzvedība ir attaisnojama?
Vēl var piebilst to ka šis šoferis arī pārkāpj noteikumus par ko soda, jo pāris pieturas iepriekš pasažieru izlaida nevis pieturā bet krustojumā.
Un mani viņš ari nevarēja vest tālāk jo biļete bij pirkta tikai līdz manai pietirai(Kundziņkrogs)

Uzskatu ka šo šoferi būtu jāsoda

13.09.2019