www.sudzibas.lv Nordeka Slikts serviss

Nordeka - Slikts serviss

Kurā vietā ir noteikumi un kur ir rakstīts, ka es autobusā nevarētu ienest kafiju? Parādiet man lūdzu!
Kāds sakars! Es tērēju savu naudu. Un autobusa šoferis man kā tādai skolniecei liedz kaut ko ienest iekšā.
Varbūt tagad nordeka uzliks somiņu pārbaudi pie katras iekāpšanas.
Itkā sīkums, bet vienalga pretīga rīcība no šofera.

23.08.2019

Kolta 23.08.2019

Un kas atbildēs par izlijušu kafiju un par kafijas traipiem uz sēdekļiem?
Tad jau mēs visi varētu ēst arī belašus autobusā.

A Aleks ////////// 23.08.2019

Tapec jabrauc ar LuxExpresu, tur kafija/teja/kakao ieksa autobusa par brivu, gan planseti, WC. Superigi. Nordeka vienkarsi briesmas.

V vitols 24.08.2019

Tas ir tikai tāpēc, kad tās kafijas tiek bieži netīši izlietas vai vēl trakāk, apliets blakussēdētājs ar jūsu kafiju. Tev neviens nespiež braukt ar autobusu, brauc ar taxi

R RXX 24.08.2019

Linda, beidz mīnusot komentārus :D

O Otis 26.08.2019

Cilvēkam pat nav jābūt neveiklam pēc dabas, lai kādam uzgāztu virsū to karsto kafiju vai tēju. Un - kam šoferiem šadas liekas klapatas ar nolietiem pasažieriem, pielietiem saloniem utml?
Ja autobusā ir speciālas novietnes ,kur katrs tās savas krūzes var spraust, tad neredzu problēmu, bet cik nācies braukt, tad vismaz starppilsētu busos tās lēzenās parodijas šķiet nav pat avīzei domātas.