www.sudzibas.lv Nordeka Slikta attieksme

Nordeka - Slikta attieksme

Sodienas reiss Riga_Liepaja caur Jelgavu braucu lidz biletei,bilete tika panemta Rigas autoosta,iekapot soferis lika maksat tapec,ka nav apliecibai hologramma, vina peksni nogaja,ko tad man bija darit,labi ka bija pedeja naudina,lika maksat,jeb iet ar kajam. Ko darit talak ar sadu soferu attieksmi.

Reisa no Rigas 09.04.2017 6.45, gribeju noklut lidz Dobelei A.Berzins

L Lielais Lempis 09.04.2017

Ir taču jāsaprot, ka apliecība šajā gadījumā ir nederīga. Tāpēc jāmaksā pilna biļetes cena. Ja autobusa vadītājs vestu ar šādu apliecību, tad kontroles gadījumā, viņu par to sodītu. Nomaini apliecību un brauc kur vēlies.

A Arnolds Berziņš 09.04.2017

Man ar citiem soferiem nav bijusi tadi starpgadijumi,nekas man nav jamaina dokumenti man ir,visas izzinas utt. Nevajag atbalstit,nekas zinasu tagad tik piesaistit vel beztabu

A AnnaPanna 10.04.2017

Beztabu par Tevi tikai gardi pasmiesies

A Arnolds Berziņš 09.04.2017

Vinam mav jagroza otra puse,lai skatas deriguma terminu.

Pacco_al 09.04.2017

Apliecību bez hologrammas es tev izgatavošu 15.min laikā un būs kā īsta. Cik tie cilvēki tomēr ir naivi. Derīguma termiņš. Ha ha ha.

D Daila Mārkalne 09.04.2017

Čigāni vilto apliecības, bet hologrammu nevar noviltot, tāpēc arī skatās! Nopērc vāciņus par 20 centiem jaunajai apliecībai, lai hologramma nenoberžas, un brauc laimīgs!

Pacco_al 09.04.2017

Maini draugs apliecību, nevis raksti sūdzības.

A AnnaPanna 09.04.2017

Nevar hologramma tā pēkšņi ņemt un noiet,gan jau sen nav,bet bija slinkums kaut ko iet un darīt,jo visu laiku jau tiki cauri. Šoferis jau pareizi darīja,būtu kontrole būtu sods par to.

A Arnolds Berziņš 09.04.2017

Cik jūs gudri! Neskaidrošos ar jums!

A AnnaPanna 10.04.2017

Nevajag jau arī,tāpat viss skaidrs. Slinks.

Rezumējums: mēģinājums braukt ar nederīgu dokumentu bija neveiksmīgs. Ko darīt tālāk? Nomainīt apliecību pret derīgu!

C Cilvēks16 09.04.2017

Pirms neilga laika bija šāda veida sūdzība, kur tika paskaidrots, kad ja hologramma nav redzama apliecība nav derīga, apliecību jānomaina, man personīgi mainot apliecību ieteica iegādāties apliecības vāciņus, kur tā redzama no abām pusēm.
Nav taču tik grūti nomainīt, to izdara bez maksas un bilde ar ir viņiem datu bāzē.