www.sudzibas.lv Nordeka saplēsts mētelis

Nordeka - saplēsts mētelis

svētdien braucot no Preiļiem un Rīgu, tika saplēsts jauns mētelis 40 ls vērtībā, caurums izplēsts 9*7 cm... es jums teikšu ka man tā nauda ir ļoti liela, jo esmu bārene un man tie 40 ls ir mēneša nauda, tagda mētelis nav nēsājams... kaut miskastē svied, jo pa rīgu to tagad nebūs iespējams nēsāt, bet visa ziema vēl ir priekšā... man bija 3 vieta, sēžoties tajā aizkēros kā un naža asa nolauzta metāla roktura... vēlos lai man kaut cik kompensē, vai visu cenu, jo tā teikt, ziema priekšā, bet nēsāt atkal nav ko... uzrakstot uz viņu ēpastu, nesaņēmu nekādu ziņu...

B BM 15.03.2010

Un nesaņemsi ar'. Pati taču aizķeries, staigājot kā zose, nevis tevi kāds tur grūda. Aizej uz labu humpalnieku - nopirksi normālu mēteli pa 5-10 ls. Vai šo atdod uz darbnīcu - par kādiem pāris latiem piešūs tur kādu puķīti vai tauriņu, un miers.

A AļonaGorina 15.03.2010

ziniet ko es jums teikšu varbūt jūs arī esat "zoss", bet tomēr es tā teikšu, ka paskatītos, ka jūs staigātu, ja jums būtu kāds taurenis uzšūts... universitātē kauns būs rādīties, un diez vai jūs ar sašūtu kaut ko staigātu... bet tomēr es teikšu, ka administrācijai ir jāatbild par to, lai nebūtu tādu rokturu, tur tak arī bikses var atstāt, kaut aplīmētu ar kaut ko... es pērku biļeti, par to ir jāsaņem normāls serviss...

D DreamLV 15.03.2010

tagad tāda mode ar caurumu staigāt

B BM 15.03.2010

Nu i staigā vispār bez mēteļa. Cilvēki speciāli meklē un pērk pa baigām naudām neparastās lietas (piemēram, mēteļus ar nestandarta piegriezumu vai dizainu), bet šai nekas nepatīk. Būtu paldies teikusi par padomu. Bārene ar 40 Ls, bet lēcīga kā miljonāre! Nu i staigā skrandās, kamēr gaidīsi savu mistisko kompensāciju. Jābūt taču realistei. Bet zoss ir sieviešu dzimtes vārds, vīriešiem to nesaka!
Gribi kompensāciju - ne jau sūdzībās ir jāsēž, bet jāiet uz ofisu un jāraksta pretenzija: ar autobusa un reisa numuru, datumu un laiku. Sūdzības.lv kompensācijas neizmaksā! Tiešām zose, ko tagad tikai universitātēs pieņem!
Tikai krievienes var būt tik stulbas. Lai tu visu mūžu uz saviem 40 Ls nosēdētu! Neko vairāk neesi pelnījusi.

P ppp 15.03.2010

Īstenībā šeit ir dilemma, jo nepatīkami, ka saplēsi mēteli..un žēl šofera, jo kāds mudaks kārtējo reizi ir izdemolējis autiņu.