www.sudzibas.lv Nordeka Nepieklājīgs šoferis

Nordeka - Nepieklājīgs šoferis

Sveicināti!

Svētdien 26.09.2010. plkst. 9.00 devos no Bigauņciema uz Kauguriem ar Nordekas autobusu (Kolka - Rīga).

Kad vēlējos izkāpt Kauguros pieturvietā pie Rimi, šoferis atteicās mani izlaist šajā vietā, jo tā nav viņa maršruta sarakstā. To es ļoti labi varu saprast, kaut gan līdz šim citiem Nordekas un Talsu autotransporta šoferiem nebija iebildumu apstāties tur, kur esmu lūgusi. Mans sūdzības iemesls ir ļoti nepieklājigais un rupjais veids, kā šoferis paziņoja šo informāciju. Ir pilnīgi saprotams, ka tālbraucējiem šoferiem nav jaapstājas katrā mazākajā pieturā, un, izkāpjot pieturā, kas nav oficiālā pieturvieta, pasažierim būtu jāsamaksā par braucienu līdz nākamajai pieturai. Taču to pasažierim var izklāstīt pieklājīgā un cilvēciskā veidā! Turklāt šoferis atteicās nosaukt savu vārdu, un nekur neredzēju nozīmīti ar šādu informāciju - kaut gan varbūt to nepamanīju, jo man bija zibenīgi jāpamet autobuss, kad šoferis "augstsirdīgi" nolēma mani izlaist pieturā aiz Rimi. Ņemot vērā, ka pirms nedēļās kājas traumas dēļ varēju pārvietoties tikai ar kruķiem, šāda papildus pastaiga man tiešam nebja nepieciešama.

Lai nu kā, ceru, ka niknajam šoferim diena izvērtās laba, un turpmāk viņam nebūs iemesla savu slikto omu izgāzt uz pasažieriem, kā arī klaji demostrēt pieklājības trūkumu. Es pēc šī incidenta noteikti izvairīšos izmantot Nordekas pakalpojumus un priekšroku došu Talsu autotransportam.

Ja vēlaties uzrakstīt komentāru, kas ietver lamuvārdus, varbūt aiztaupiet sev šīs pūles? :) Lai cieņa sākas šeit un tagad.

Z

E EHH 27.09.2010

neievieš man ši sūdzība uzticību, tāda sajūta itkā notiek maršruta dalīšana starp diviem pārvadātājiem, pārāk te viss gramatiski izklāstīts.

G Gatis 27.09.2010

Talsinieki arī ne vienmēr ir tie laipnākie un pieklājīgākie.

S sarma 28.09.2010

Vai tas nav tikai aizvainojums, ka neizlaida ārpus pieturas?Spekulēšana ar vecumu, maziem bērniem vai invaliditāti ir vienkārši smieklīga, tātad pirms iekāpšanas vajadzēja noskaidrot, kur varēsiet izkāpt.Cik saprotu, tad no autobusa tomēr izkļuvāt sev vajadzīgajā vietā, bet vai domājat, ka šis šoferis Jūs izlaidīs arī nākamreiz?

D DIGITĀLĀTV! 29.09.2010

Sveika!
Tiek dibinats gara auguma sieviesu klubins, ludzu pievienojies jaunai, dinamiskai domu biedru grupai.
Veidosim šo grupu kopā.
Grupas biedriem ir paredzēti īpaši kopīgi izklaides pasākumi reisi mēnesī, kā arī ir paredzēti citi bonusi, piemēram kempinga īre Rīgā ar zemu 600 kv.metri par zemākām, īpašām cenām.

Ir arī vakanta šīs domu biedru grupas administrātores vieta.
Lūdzu, pievienojies te:

Lūdzu, pievienojies šai grupai, un aicini droši pievienoties citus!

Grupas nosaukums:
Gara auguma cilvēki Latvijā un citur pasaulē

V viesturs 19.11.2010

Vajag rakstit suudzibu Nordekai. Tadi shoferi tikai aizbaida pasazierus.Un Nordeka jau ipashi izcelas. Situaciju vajag labot.

š Šarlote 19.11.2010

viestur, ja šoferim nav paredzēta apstāšanās tajā vai citā vietā - tad viņš nedrīkst apstāties! Pēc tavām domām, ja katrs pasažieris prasīs apstāties, tur kur viņš vēlas visa maršruta garumā, tad cik litri liekas degvielas tiks nodedzināti visa maršruta garumā. Tu vispār esi iedziļinājies - cik daudz degvielas (L/100km) patērē autobus uzsākot kustību? Un ja šoferis atsakas apstāties, tad nav ko uz viņa apvainoties, jo tas ir viņa darba pienākums. Ja Zanes vietā butu satiksmes kontrole, kas pārbauda šofera atbilstību darba pienākumiem, tad kas maksātu sodu?