www.sudzibas.lv Nordeka Neapstājas ''mazajā" pieturā Rīgas pilsētas teritorijā

Nordeka - Neapstājas ''mazajā" pieturā Rīgas pilsētas teritorijā

Saprotu, ka maršrutā Rīga-Ogre ir oficiālās pieturas un citās pieturās šoferim nav pienākuma apstāties. Bet... Kā lai cilvēki vakarā pēc darba normāli tiek mājās? Reiss 14.01.2020. , pulkst. 20.00 no Rīgas Sao neapstājas ''mazajā" pieturā Rīgas pilsētas teritorijā. Pieturā stāvēja 2 cilvēki un signalizētāja šoferim lai viņš apstājas, saprotu, ka maršrutā Rīga-Ogre ir oficiālās pieturas un citās pieturās šoferim nav pienākuma apstāties. Bet... Kā lai cilvēki vakarā pēc darba normāli tiek mājās? Reiss 14.01.2020. , pulkst. 20.00 no Rīgas Sao neapstājas ''mazajā" pieturā Rīgas pilsētas teritorijā. Pieturā stāvēja 2 cilvēki un signalizēja šoferim lai viņš apstājas, bet autobuss pārbrauca garam. Saprotu, ka tagad ir ziema, tumšs laiks un vār būt šoferis mums neredzēja! Tad, šoferi, lūdzām jūs Rīgas pilsētas teritorijā braukt pa joslu ar atzīme a (autobuss josla) et autobuss pārbrauca garam. Saprotu, ka tagad ir ziema, tumšs laiks un vār būt šoferis mums neredzēja! Tad, šoferi, lūdzām jūs Rīgas pilsētas teritorijā braukt pa joslu ar atzīme a (autobuss josla)

15.01.2020

BondsBonds 15.01.2020

Sabiedriskais transports ir domāts pensionāriem.