www.sudzibas.lv Nordeka Braukšanas stils

Nordeka - Braukšanas stils

Svetdien, 24.11.braucu autobusā Lubāna-Madona-Rīga ar Nordeka autobusu. Ārā putina, ceļi slideni, slikta redzamība, taču šoferis brauc lielā ātrumā, kas noteikti bija nepiemērots laika apstakļiem. Viņš vienā piegajiena apdzina smago un 3 vieglās mašīnas. Nav nozīmes, ka viņš visu redz, bet ceļs slidens, ātrums liels.Ļoti priecajos, kad biju izkapusi no šī autobusa. Šoferīsi- jūs nevedat gaļu, bet cilvekus!!!

L Lepi 24.11.2008

Labi ka viss labi beidzās. Ja ieslīdētu tad čīkstētu, ka ceļi netīrīti un visi būtu vainīgi. Vienkārši idiņš.

M maris 24.11.2008

Deel shitaadiem stulbeniem taas trageedijas arii notiek, bet jauzsver arii uz to ka sia nordeka vai jebkura cita kompaanija nav iereekinaajusi autobusa grafikaa laika apstaaklus, tas noziimee, ja vins kaveejaas vinu darbs draaz.Bet tomeer iesaku vismaz nepazeelot to marku un aploksni un painformeet nordeku par sii soferiisa brauksanas stilu.

N ninja 25.11.2008

he, es ta vienreiz ziemas vakara un puteni braucu no liepajas uz rigu. bija loooti ekstremi!! sedeju otraja stava, pasa prieksa un domas jau atvadijos no dzives.. ui!

J Juris 19.12.2008

Signe, varbūt tev vienkārši likās, ka autobuss brauca ātri (80km/h un lēnāk), ja tu būtu sēdējusi mikriņā, tad tu pat nejustu ātrumu!

B Baņkieris 04.01.2009

Jā gaļu nevedam! Mēs vedam lopus, jeb dzīvo gaļu!

P POKEMENSS 22.01.2009

BET SJOFERISJUS KONTROLE-ADIMISTRACIJA- DRAZJ, JA NAV LAIKA GRAFIKA --NOKAVEJIES.JUS ZVANAT KUR BUSINJS NETIEKU OIJ OI... UN TAD SOFERIM .KURS VELKAS AR KAVESJANOS LIELU -ATVELK NO ALDZINJAS %

E Edgars Užulis 05.05.2009

Atvainojos, ka Jums paaugstināju adrenalīna līmeni asinīs! Tajā novembra svētdienas vakarā es biju tas, kurš veica šo maršrutu. Patiesi, laika apstākļi un ceļa kvalitāte nebija no tām labākajām un varēja ne tikai Jums šķist, ka šoferītis brauc pārgalvīgi. CSN ir teikts, ka transporta līdzekļa vadītājam ir jāizvēlas drošs ātrums un es arī izvēlējos ātrumu u.t.t. atbilstoši laika un ceļa kvalitātei. Tādēļ arī Rīgas autoostā Jūs un pārējie pasažieri nonāca ar divdesmit minūtes vēlāk nekā tas ir pēc grafika.
Mans transportu līdzekļu vadītāja stāžs ir no 1978. gada un pa šiem 30 gadiem esmu nobraucis vairāk kā pusotru miljonu kilometru. Pa šiem trīsdesmit gadiem es ne reizi neesmu izraisījis ceļu satiksmes negadījumu, bet ik dienu ir bijušas situācijas kur man dēļ citiem ir nācies izvairīties no tām un bijušas reizes, kad tas nav izdevies.
Kaut arī ar pusgada nokavēšanos atvainojos par sagādātām neērtībām.
Ar cieņu šoferītis, Edgars Užulis.

U Uģis riktigais 05.05.2009

Varbuut, ka Signe bija aerobusaa iekaapusi?Taa jau kaadrez gadaas...:)

V Viesturs 17.06.2009

Par tiem grafikiem ir taa, ka Uģis ieliek pat nedaudz vairaak minuutes grafikaa nekaa vajag. Taa kaa nekur autobuss parasti nekavee. Šoferiem patiik aatraak braukt. Lai gan Nordekaa "šuumaherus" neesmu manijis. Ir Mobilei ir "šuumaheri" kas iet ar 130 km/h uz Riigu, luuk tas ir aatrums. Un te juus visi dziedat par kaut kaadiem tur 80 km/h.

X xxxx 06.01.2010

tādā gadījumā Signei pēc pāris gadiņiem, kad pie autopbusu stūrēm sēdēs tagadējās paaudzes šoferīši vispār būs jāiet kājām, jo vienkārši būs bailes sēdēt iekšā.!!!

G gotiņa 30.01.2010

Nordekas šoferis 1 no 100 ir normāls braucējs, pārējie ir kaut kādi rupeļi un ļauni cilvēki!

K Kopuksti! 17.06.2010

Šoferiem ir jāiekļaujas grafikā - vienalga kādi laika apstākļi. Sniegs, saule, pērkons, lietus utt., tas grafiku nemaina! Nebūsi laikaikā - nost no algas!

B Badgers 25.06.2010

Tas, ka ārā putina sniegs, vēl nenozīmē, ka ceļš ir slidens un sēžot salonā par ceļa stāvokli jau nu nevajadzētu spriest. Nēesam nekādi *kamikadzes* lai apzināti skrietu pie kaulainās. Par kavējumu galapunktā nekādu naudu no algas nenoņem, vienkārši vēlamies būt laikā, lai pēc tam nav jāklausās, ka viens ir nokavējis uz citu autobusu, uz vilcienu, vai pat uz lidmašīnu. Cilvēks ir tāda radība, kam nekad nav labi. Vienam šofers brauc pa ātru.citam pa lēnu un tapēc ir izdomāti laika grafiki pēc kura šofers orientējas. Autobuss nav vienīgais pārvietošanās līdzeklis, ņem TAKSI un čakarē viņam smadzeni līdz pat galamērķim, te lēnāk, te ātrāk>Dievs dod viņam izturēt šādus pukstētājus!!!

V Viesis 03.09.2010

Ar ko mērīji ātrumu, ar pirkstu ??? Ir noteikts laika grafiks.Dēl tādiem un līdzīgiem tauta arī tika izsūtīta uz sibīriju...

S Sergejs 31.10.2010

Sveiki man gan pati kNORDEKAS soferu brauksanas stils!RESPECT