Nordeka - Attieksme

Nordeka šoferi bieži vien aizvainojoši izturas pret pasažieriem, kas uzrāda apliecības braukšanas atvieglojumu saņemšanai. Kādas tik replikas neesmu dzirdējusi: bijušos cietumniekus nevadājam(uzrāda represēto apliecību), ar tādu tik lidmašīnā lidot u.t.t. Autobusi auksti, attieksme riebīga, jautājums-priekš kam mums to Nordeku uzbāza?

B Baņkieris 17.01.2009

Es ar represētos nevestu! Ļoti nekaunīgi viņi ir! Es saprotu viņu sāpi un ciešanas, bet nevajag jau tāpēc plātīties ar to! Tie īstie represētie nemaz neplātās ar to!!!
Es vēl piekrītu, ka represētā statuss ir cilvēkam, kas ir ticis izvests no šejienes, bet nekādīgi nepiekritīšu un nesapratīšu, ka represēto statuss tiek piešķirts personām, kas ir piedzimušas izsūtījumā! Kādi viņi represētie?!!

Tāds pats gadījums bija ar Černobiļas AES avārijas likvidatoriem! Tad kad viņi varēja braukt bez maksas ar apvienības "Černobiļa" izdotu apliecību, tad rīta un vakara stundās gandrīz katrs otrais rādīja apliecību, ka ir avārijas seku likvidators.
Pats intresantākais bija tas, ka šīs apliecības uzrādīja cilvēki, kuri dzimuši pēc 1970 gada, kuri nu nekādīgi nevarēja būt avārijas seku likvidatori.
Pateicoties dzelzceļnieku saceltajam tracim, tika pieņemts lēmums pārvadāt tikai tos Černobiļas AES avārijas likvidatorus, kas var uzrādīt P.Stradiņa slimnīcas radioloģijas nodaļas izdotu apliecību. Un ziniet, tagad, labi ja 2-3 braucēji brauc ar šādām apliecībām!
Un kā apvienības "Černobiļa" vadītājs skraidīja uz dzelzceļu un visādi lūdz pagarināt termiņus, lai varētu nomainīt šīs apliecības. Bet reāli bija tā, ka šis bija šī kunga bizness! Jebkurš varēja iegūt šādu biedra karti par atsevišķu samaksu (tajā laikā 15Ls) uz gadu!

L Līga 19.01.2009

šoferīt, ko tu saproti ar vārdiem, , nekaunīgi represētie"? Ludzu paskaidro!!!

A AlinaMika 09.03.2009

par nordeku varetu gari un plasi! soferi rupji, nav numuracija autobusos, kas izraisa haosu un negacijas, salauzti sedeklji, kas nefiksejas sedus stavokli, tikai gulus, kas protams ari izraisa negacijas un dunkas mugura, jo "jagul kadam klepi" un nenormali jakratas it ipasi garajos autobusos, kam pa vidu saucama "garmoska", ari auxti tajos autobusos ir, vel piedevam pus auxtu gaisu ziema.

A Anna 09.10.2009

Šofera darbs ir vadīt transporta līdzekli, nevis paust darba laikā savu politisku nostāju, šoferīt, skaudība ir ļauna lieta.

X xxxx 05.01.2010

nu bet tā ir tiesa, ka invalīdu ir nenormāli daudz, pebildīšu n e n o r m 'l i un ja jūsu pieminētajā GARMOŠKĀ brauc ap 30 šādu pasažieru ar atlaidēm, tad tas jau ir apsprieses vērts jautājums!

U upsiii 23.03.2010

kas par tēmu no xxxx.. tie arī ir cilvēki, un es teikšu, ka es esmu bārene, man arī ir 100% atlaide, bet ko darīt ja tādus cilvēku ka es ir apvainojis liktenis., ka mums nav vecāku, kas dod patstāvīgi naudu, mūš arī no autobusa prom? nekaunība..

Z Zanda 15.12.2010

Nu vai ziniet - nekad nevienam nekas nav labi!! Šoferi tādi un šoferi šitādi! Tad ejiet paši uz Nordeku un močījiet! Cik es braukāju uz Liepāju, nekad nav nekādu problēmu.

Piekrītu xxxx - invalīds ir katrs trešais. Cik nav bijis - iekāp ģimene ar trim bērniem - visi invalīdi, ieskaitot suni un kaķi - dodiet vietu, dodiet vietu!

Šoferis NAV muļķis, viņš taču redz, kuram apliecība īsta, kuram paštaisīta.

D dianite76 15.12.2010

Ziniet ko, cienījamie pasažieri - represētie, invalīdi utt., tā kā strādāju AO kasē, tad redzu, kā šīs personas caurām dienām kursē un viens otrs vēl uz savas invaliditātes rēķina piepelnās. Tas ir vairāk attiecināms uz pirmo un vienu otru bērnu invalīdu.
Ar visām četrām būtu tikai par to, ka šīs personas, biļetes pirktu kā visi pārējie mirstīgie un pēc tam nestu uz saviem sociālo dienestu, lai atmaksā naudiņu, kā to dara lauku skolnieki.