AtrisinātaNordeka - Attieksme

06.01.19 plkst. 13:50 no Kandavas ar autobusu Kuldīga-Rīga pārvietojos uz nākamo pieturvietu "Kandavas pagrieziens" nopirku biļeti uz apsēdos aiz šofera priekšējā sēdvietā kura ir cilvēkiem paredzēta ja nav (Rezerve) apsēdos un šoferis kurš izpildīja šo reisu ar 246 setras autobusu. Apsēdos un tad viņš mani nepamatoti izdzina arā no sēdvietas kur biju apsēdies. Šoferis saka: Ej tālāk sēdi! Tādā bargā balsī. Es teicu ka man jakāpj ārā nakamajā pieturā. Viņš saka: Man tas neintresē un tev vel jautājumu būs? Teicu,nē nav!Tad līdz tai vietai stāvēju kājās jo aizsprādzētas sēdvietas,bet uzraksts (Rezervēts) nebija. Šoferis ko grib to tais ciet! Viņam vienalga. Un citiem veciem cilvēkiem arī to pašu teica lai ejot tālāk tajā bruzmā kur tas autobuss bija pilns jo visas sēdvietas bija aizņemtas. Varbūt pašā galā bija viena vieta bet kamēr aizietu tikmēr būtu jakāpj arā! Izskatiet šo jautājumu un lai šoferis bez iemesla nesprādzē sēdekļus ciet! Ja nepatīk pasažieri tad lai nestrādā! Visu labu!

07.01.2019

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Kandavnieks 19.02.2019

Sazinājās ar mani telefoniski un ar šoferi izrunājāmies!

K

really? 08.01.2019

Tev kaajas no zelejas,ka vienu pieturu nevari nostavet kajaas? un 100%, ka teksts par veciem cilvekiem tik tapat izfantazets,lai dramatiskak izklausas.

Pacco_al 09.01.2019

Nav jau galds restorānā, kur uzliek uzrakstu "Rezervēts", kaut gan arī autobusos tas ir redzēts. Parasti vietas 1 un 2, kuras atrodas šoferim aizmugurē, norobežo ar drošības jostu, bet protams dažas mātītes izliekas, ka to neredz un svempjas tik virsū. Un kad aizrāda, klukst kā fūrijas.
Laikam jau bērna no pirmās klases jāsāk skaidrot, ka šīs vietas ir pasažieriem ar īpašām vajadzībām, un ka "nav vienalga, ka kur sēž".
Jā, galīgi vārga tā tauta palikusi, ka vienu pieturu nevar nostāvēt.

K Kandavnieks 09.01.2019

Nordeka - Attieksme
06.01.19 plkst. 13:50 no Kandavas ar autobusu Kuldīga-Rīga pārvietojos uz nākamo pieturvietu "Kandavas pagrieziens" nopirku biļeti uz apsēdos aiz šofera priekšējā sēdvietā kura ir cilvēkiem paredzēta ja nav (Rezerve) apsēdos un šoferis Einārs Kveska kurš izpildīja šo reisu ar 246 setras autobusu. Apsēdos un tad viņš mani nepamatoti izdzina arā no sēdvietas kur biju apsēdies. Šoferis saka: Ej tālāk sēdi! Tādā bargā balsī. Es teicu ka man jakāpj ārā nakamajā pieturā. Viņš saka: Man tas neintresē un tev vel jautājumu būs? Teicu,nē nav!Tad līdz tai vietai stāvēju kājās jo aizsprādzētas sēdvietas,bet uzraksts (Rezervēts) nebija. Šoferis ko grib to tais ciet! Viņam vienalga. Un citiem veciem cilvēkiem arī to pašu teica lai ejot tālāk tajā bruzmā kur tas autobuss bija pilns jo visas sēdvietas bija aizņemtas. Varbūt pašā galā bija viena vieta bet kamēr aizietu tikmēr būtu jakāpj arā! Izskatiet šo jautājumu un lai šoferis bez iemesla nesprādzē sēdekļus ciet! Ja nepatīk pasažieri tad lai nestrādā! Visu labu! "Kandavnieks" lūdzu izdzēst šo lūdzu sūdzību

K Kandavnieks 12.01.2019

Atvainojos E.Kveskam par sūdzību tas bija pārpratums jo bija liela cilvēku burzma! Jo sazinājos izrunājāmies un secinājām ka tas bija pārpratums un es pārpratu!