www.sudzibas.lv Luminor Bank Nordea - iemaksas komisija bez alternatīvas!

Nordea Banka - Nordea - iemaksas komisija bez alternatīvas!

Droši vien daudziem ira kredīts tādā bankā, kā Nordea un tas protams zināmu iemeslu dēļ ir Eiro valūtā! Tad lūk - nesen Nordea ieviesa komisiju par skaidras naudas iemaksu - veselu DIVU Latu apjomā. Komisijas ieviesšana skaidrota ar filiāļu lielo noslogotību, un ka iemaksāt var iemaksu bankomātā, pie tam ne viņu pašu, bet Parexa (t.i. CitaDēles), bet šiem nav MultiValūtu iemaksu bankomāti (kādi piemēram ir DnB Bankai)! Tātad faktiski bez alternatīvas veikt savu kredīta maksājumu bez papildus komisijām! Jauniem klientiem protams ir iespēja neizvēlēties šo banku, bet esošo kredītu pārkreditēt citur nava tik vienkārši! Bez tam šī komisija par iemaksu savā kontā ir man tā liekas vislielākā no visām LV bankām, pat Hanzenei ir tikai 30.santīmi, kaut gan šai arī ir _savi_ iemaksu bankomāti! Protams ir vēl iespēja iemaksāt latus un tad konvertēt pēc viņu neizdevīgā kursa (kas nava konkurētspējīgs ar ielu būdiņām), vai iesiatīt no citām bankām (kas izmaksās vismaz 4Ls - t.i. neizdevīgāk). Rezultāts - bez variantiem ir jāpiemaksā par iespēju atdot kredītu, par kuru jau tā banka pamatīgi uzvārās ar procentiem, kas pieckārt pārsniedz EURIBOR likmi!!! Pirms laiciņa(pusgada vai?) Nordea jau gribēja ko tamlīdzīgu ieviest, tad bij projektēta Viena Lata komisija - kas vēl kaut cik, bet tad laikam ar tiem iemaksu bankomātiem nesanāca, un tagad, savā alkatībā, veselus divus uzlika, jo zina tak, ka nebūs jau vecajiem klientiem kur sprukt!!! Gribējās sūdzēties Banku Ombudam (izrādās tāds arī ira), bet tas it kā nepieņemot sūdzības par tarifiem, tā kā atliek vien šeit "iepīkstēties", brīnos ka vēl nav neapmierināto rakstu straumes, bet kādam taču jāsāk!

Pacco_al 20.07.2012

Tomēr ieteiktu izmantot Citadeles iemaksu bankas automātus un iemaksāt latus kredīta dzēsšanai, jo kursu starpība starp Nordea un "ielas būdiņu" kursu vienam kredīta maksājumam (zem 200.- EUR). nebūs 2.- Ls, bez tam vēl plus laika ekonomija. Meklēt kur nopirkt valūtu, stāvēt rindā Nordea, lai iemaksātu.
Piemēram:
Ka kredīta ikmēneša maksājums ir 200.- EUR tad:
Nordea šo summu var iegādāties par 141.28 LVL, bet teiksim Tavex'ā par 139.40 = starpība 1.88 Ls.

D DaVinci 03.09.2012

Jā, 2Ls par darbu vienai minūtei, kas ir ekvivalents 120Ls stundā un 960Ls dienā ŠĶIET TĀ ĪSTI PADAUDZ un galvenais par ko tieši šī samaksa ir tik dārga? Klients tiek piegādāts uz banku ar taksi un pa ceļam cienāts ar kafiju? Kas ir par pamatu šādai banku visatļautībai?
Jau tā Nordea likvidē savas filiāles vienu pēc otras un vēl PARTNERUS īstos izvēlējušies - 8 iemaksas punkti visā Rīgā NEAPTVEROT visus mikrorajonus, saprotams būtu, ja tīkls būtu visaptverošs un cienijamām dāmam un kungiem gados nevajadzētu triekties caur visai Rīgai uz nezin kuru stūri, lai ievietot savu sūri gūto naudiņu bankas rēķinā kurš bija tik LABS un iedeva kredītu kādam dzīves labumam, nepietiek jau tā, ka banka terorizē ar % kāpumu no neatmaksātās summas par naudas-algas neieskaitīšanu Nordea (bet ja savādāk nevar????) tad vēl šis terors ar tādām izmaksām...
Kur skatās Bankpārvalde??? Vai tiešām drīz banka paprasīs par sasveicināšanos 30Ls un mums truli būs jāmaksā??? Kas ieviesīs kārtību?
Savos kontos taču naudu var ievietot bez maksas, vai tad tā nav pateicība par lojalitāti bankai???Ka pat citur sarūpēto naudiņu mēs nesam "mūsu draugiem", lai kārto lietas? Tādi tad nu MUMS DRAUGI gadījušies...
Un ja paskatās - saki kas ir tavs draugs un pateikšu kas esi tu. Vai gribēsi būt vēl draugos ar tādiem draugiem?

F fazaans 28.12.2012

Pilnīgi piekrītu šai sūdzībai - kad ņēmu kredītu, viss tika pārdomāts. Lai gan komisijas bija lielākas kā citām bankām, kredītu vajadzēja un arī bankas attieksme bija laba (ne tikai pret mani kā potenciālo kredītņēmēju, bet arī pēc atsauksmēm spriežot).
Kredītu joprojām maksāju bez kavējumiem, taču attieksme krīt uz nerviem.
Viss ir gājis tikai uz leju:

1. Aizvērtas 2 man tuvākās filjāles;
2. Par naudas iemaksu prasa komisiju, iemaksas bankomāti maz, nav iespējas iemaksāt citas valūtas kā LVL bez komisijas maksas.
3. Daudzās filjālēs milzīgas rindas (visticamāk dēļ daudzo filjāļu aizvēršanas);
4. Izskatās, ka ir palielināti arī apjomi, no kuriem tiek saņemtas Zelta klienta priekšrocības;
5. No jaunā gada tiks palielinātas arī mēneša maksas par Maestro debetkartēm.