www.sudzibas.lv Luminor Bank Naudas nepārskaitīšana laikā!

Nordea Banka - Naudas nepārskaitīšana laikā!

Iesaku izvēlēties citu banku,jo Nordea patstāvīgi aiztur naudu! Cik nav bijuši gadījumi,kad sadarbības partneri pārskaita naudu manā klātbūtnē,taču nauda,kā man operatore laipni paskaidroja,tiek pārskaitīta tikai divreiz dienās,neskaitot brīvdienas! Tas nav normāli,ja zinu,ka man ir vajadzīga šī naudiņa,taču tā mierīgi pelna bankai procentus! Lūdzu 100x padomājiet pirms veicat kādu darījumu ar Nordea banku!
+ Naudas bilance ar sms starpniecību arī t5ikai tiek solīta un solīta!
Ceru ka tuvākajā laikā kaut kas mainīsies, ja nē protams mainīsim banku ar ģimeni kopā!

P picuk 08.10.2012

katra banka, piemeram SWEDBANK un jus gribat parskaitit naudu uz NORDEA viss notiek ta, iesakuma Jūms norezervejas summa no jusu maksajuma konta, tad banka nodod jūsu maksajumu 9 Parskaitijumu) Latvijas bankai, tad Nordea vai cita banka veic ienakoša maksajuma pieņemšanu, protams tas notiek 2 reiz diena, tada lieta katrai bankai, un banka pienemot maksajumus 15 minušu laika ieskaita naudu Jūsu konta, ja jus gribat lai nauda tiek piegadata uzreiz 9 1 Min laika) jums jaatver taja paša banka kontu un jaskaita cik vien gribast, ar parasto plastisko kodu karti ierobizojumi uz summu, ja jus gribas lielas summas sutit tad atveriet digi kalkulatoru, parasti tas maksa 10 lati ! ja jus gribat lai nauda tiek ieskaitita 1 st laika, tad bankam ir ekspres maksajums maksa ap 10-15 latiem, viss atkarigs no bankas! bet ari te ir minus, EXSPRES maksajumi aiziet tikai lidz 13 diena

J.L. 08.10.2012

Tāda sīkuma dēļ (pareizāk, Sieviešu dzimtas pārstāves nezināšanas dēļ) tagad skries kāds mainīt banku... :D

Kur teikts, ka pārējās Latvijas bankās nauda pārskaitīsies zibenīgi? Iesaku "nenolikt" banku sūdzībās, ja pati neesi painteresējusies.

P picuk 08.10.2012

Tas notiek katra banka, katru dienu tikai 2 reizes tiek sutita nauda uz citam bankam, kaut ari vini ir sadarbibas partneri, sadarbibas partneri nozime, ka vini bez komisijas atljau iznemt naudu savos bankomatos, sadarbibas partnerim