www.sudzibas.lv Luminor Bank Karšu apkalpošana

Nordea Banka - Karšu apkalpošana

Š.g 12.martā Kuldīgā pie Hipotēku bankas automāta ar Nordea bankas karti vēlējos noņemt naudu no konta, jo šis skaitās draudzīgais automāts, lai nebūtu vēl jāmaksā komisijas maksa. Ievietojot karti automātā, parādās uzraksts, ka šo karti neapkalpo, un automāts karti atpakaļ neizdod. Palieku izmisusi bez kartes un iespējas noņemt naudu, kura man tobrīd steidzīgi bija nepieciešama. Sazvanot banku operatore man paskaidro, ka šodien esot problēmas apkalpojot tieši Nordea bankas kartes, jo kundze aiz manis ar Unibankas karti naudu noņēma. Vai bankai nebūtu savi klienti par to jābrīdina , ka ir tehniskas problēmas, var tāču tad pārskaitīt uz citu banku vai citādi. Kā citi uzņēmumi kā Latvenergo brīdina, ka nebūs elektriba, vai tiks veikti kādi tehniski darbi. Tā ir ļoti liela necieņa pret klientu man tas sagādaja lielas neērtības, bet bankas darbiniece uz manu jautājumu, ko man darīt, ja visa nauda man ir šajā kontā un tagad palieku ielas vidū bez kartes un naudas, ka tuvākā filiāle ir Ventspilī atbildēja, Jums citos kontos nav naudas? Var taču arī aizņemties, es esmu vispār izmisusi, jo mums šī banka bija kā strādniekiem japieņem, jo darbavieta nomainīja banku. Man jau ar otro karti ir problēmas, pirmai pilnīgi jaunai kartei nelasījās čips, otru tagad tikko jaunu februārī saņemtu norij automāts. Nezinu kā citiem klientiem, bet man šī banka ir izvedusi no pacietibas, tāpēc darbavietai rakstiski lūdzu mainīt banku, ceru ka tas būs iespējams.

Y YoYo 14.03.2013

daļēji var piekrist, bet ja šim cilvēkam tikko bijusi algas diena, kā lai tā nauda uzreiz nokļūst makā vai citā kontā!
Ne jau visi darbā sēž pie datora + ja izmanto šādu opciju, kā pārskaitīt naudu uz citu banku, tad jārēķinās, ka nauda (Nordea toč neizceļas ar baigi ātru naudas pārskaitīšanu) tai citā kontā parādīsies labākajā gadījumā nākamajā dienā!