Nomo.Lv - Telefons

Gribedams lai sanemtu naudu,aizgaju iekilat telefonu,par kuru maksaju katru menesi.Tacu,lombarda darbinieks man atnema telefonu apsudzot mani sadziba.Izradas,tas telefons nemaz nav mans,laigan es par vinu bez nokavesanas esmu maksajis.Tatad,nemot preci no NOMO,sanak ka si prece nebus nekad mana un man ir parbaude,ko es ar vinu daru.Sis slavenais lombards ir LOMBARDS 24.Turklat,vini vel zvana un draud man,milie cilveki,vai tas ir normali?Ja ar savu mantu nevaru rikoties ka velos

O

S starinss 25.05.2015

Ja vēljoprojām maksā par telefonu, tad gan viņš nav vēl tavs īpašums

L lunards 26.05.2015

ģēnijs, nomo arī saka, ka Tu nomā preci līdz iegūsti, bet ja vēl nēsi inomajis līdz galam, ko tad Tu gaidīji?

T trakotais 01.06.2015

a hah hahah haahah ahah aha ah aha hahahahh hahaaaaaaa... patiešām ģēnijs

Inženieris 01.06.2015

Īsts Latvijas patriots - strādāt negribu, telefonu nopirkt arī nevaru atļauties.
Bet ar tendenci uz "uzmešanu" - tēlo muļki, gan jau labi zināja, ka telefons viņam nepieder!

Kārtējais vieglas naudas tīkotājs!

D denis 15.09.2015

Priecājies ka policiju neizsauca, jo tikko palasiju nomo noteikumus un tur skaidri un gaiši rakstīts ka manta nomas periodā pieder nomo. Tālāka mantas realizācija/ieķīlāšana nomas peroiodā ir katagoriski aizliegta un ir krimināli sodāma. Izlasi ko paraksti nevis uztaisi no sevis mocekli. Un 100% tie cilvēki kas zvanija nebija no lombards24 bet gan no NOMO kas teica ka tādas darbības ar telefonu nevar veikt.