www.sudzibas.lv Nomo.lv Maldina klientus!

Nomo.Lv - Maldina klientus!

Velejos ar jums padalities sada zina intresanta! Es no nomo.lv Pasutiju ierici mobilo, vini sola, ka tiks piegadata 5 darbadienu laika! Es pasutiju Nedelu ieprieks Skaitot 2 briv. nostim sodien aprit 5 darbadiena. Zvanu, lai noskaudrotu kpc nekadu zinu nesmu sanemis kad tiesi prece tiks piegadata. Man pasaka, ka sodien preces noteikti nebus, sanak ta, ka 5 dienu laika vini nenodrosina so piegades iespeju. Man vel jautajums (viniem) rit noteikti bus piegades diena ?(6darb. diena) Operators nevareja ari galvot, ka si prece tiks piegadata ari rit!Es viss vairak esmu sadusmots par to, ka man netika pa so laiku nekadas zinas dotas.Man bija visulaiku jaatrodas majas tuvuma, jo nezinaju kad un kura bridi sis DPD.LV kurjers man zvanis un nogadas so preci man! Saproams, ja es dzivotu tirakajos laikos, bet dzivoju viena no 8 lielakam Latvijas pilsetam.Un del si starpgadijuma izjuka ari man 2 ieplanoti pasakumi ar draugiem. Uzskatu, ka cilvekiem butu jazin, ka 5 darba dienu laika vini nespej nodrosinat piegadi, ka pasi reklama! Tiri meli!

Z zefa3 27.01.2015

nezinu ka Jums bet man par Nomo.LV ir tikai labas domas. telefons bija piegadats 2 dienu laika, lai gan atrodos talu no rigas. Nomo.lv visu cienu Jums par apkalposanu un laipnajam operatorem. visu skaidri paskaidro un atbild uz visiem jautajumiem. protams ka nemot preci sanakt krietni parmaksat bet ta jau ir ar visam precem kas tiek nemtas kredita

K kokakola262 17.02.2015

Nezinu ka citiem, bet es pasutiju Nokia lumia telefonu un esmu loti apmierinata, pasutijumu sanemu laika, laipni operatori un viss ir ok.Frmai nav ne vainas!!!

W wifucitis 19.02.2015

Nedaudz dīvaina noma. Piem. autonomā nomājot auto man neviens konta izdrukas neprasa un ari manas kreditsaistibas tur nevienu neinteresee, bet nomo.lv prasa to visu kaut arii majas lapaa viniem mineets ka konta izdrukas nav vajadzigas, ka tikai atseviskos gadijumos. Apjautajot pazinu loku izradas nav neviens kam nomo.lv nebutu prasijis konta izrakstus.

R roman123 20.02.2015

заказал товар, пришло подтверждение на емейл с номером, стал ждать.
прошло 5дней, звоню, ваш закз отклонен.(а сообщить об этом нельзя было, ведь ждал?)
задаю вопрос-почему?
мы оставляем за собой право не разглашать причину отказа.Через месяц можете повторить попытку.
Долгов у меня нет.они отказываются даже сказать по моей или ихней причине(может, данного товара нет, закажу аналогичнвй) отказ.
ничего не понял, тратишь время, ждешь, не сообщают об отказе, а потом разговаривают, как будто гос.институция, от котрой мне что-то надо.
можно представить, какие могут возникнуть проблемы при возврате товара, если так все построено изначально.

Z zuzzze 30.03.2015

Sākumā biju apmierināta ar Nomo, esmu viņu klients jau otro gadu. A bet pēc vakardienas - nu i nevajag! Vienā brīdī vienkārši atņēma man kompi, ko vēlējos ieķīlāt uz pāris dienām līdz algai (arī iepriekš tā biju darījusi) - es maksāju, uzņemos saistības, pildu ... a te vienkārši man atņem kompi par to, ka nododu to 3shajai personai. OK - viņiem savi noteikumi, bet kaut kā cilvēcīgi tak varēja!!! Gaidu zvanu - neviens neko nevar pateikt, tik vien kā stulbs operatoriņš. Paņemšu un nopirkšu pati kompi - ja jau maksāju tādus procentus un pret mani kā pret suni izturas - priekš kam man tas?????!!!
Nevienam neiesaku tādu Nomo.lv - labāk sakrājiet naudiņu un nopērciet kāroto preci. Suņi, kas kož rokā barotājam!!!

Likumsargs 30.03.2015

zuzzze Tu pārkāpi nomas līgumu, tāpēc arī atņēma. Līgumā ir punkts, ka preci neieķīlāsi un Tu šo līgumu parakstīji.
Turklāt ņem vērā, ka sākumā prece Tev nepieder, Tu tikai to nomā. Tātad Tu centies ieķīlāt svešu mantu, bet tas jau ir krimināli sodāma darbība!

R ri4y 31.03.2015

https://www.youtube.com/watch?v=y9UfrsqInTo nomo.lv krāpšana

U ulvrika 06.05.2015

ari gribu padalities ar savu nepatikamo parsteigumu...pasutiju portativo datoru piegade ok ...lidz dators vienkarsi nesledzas ieksa nodevu remonta ari tas butu itka sikums, kompenseja remonta laiku menesa maksa bij zemaka, un tad sakas, sanemu ikmenesa maksajumu ar 0.00 maksajumu remonta kompensacija nu protams nopriecajos redz ka nak preti par sagadatajam neertibam, nakamo menesi sanemu tiesi tadu pasu rekinu jau skita aizdomigi bet domaju mazums varbut ta viniem pienemts, pa so laiku neviens nomo.lv darbinieks nesazinajas ar mani, tas ir 2 menesa garuma...un tad peksni sanemu sms kad nav nomaksats rekins zvanu izrunajam raduso situaciju ja sistema ir bijusi kluda kura tika labota pec operatora teikta sapratu ta ka ja viens menes man tika pieskirts ar 0 maksajumu tas ir februari, nomaksaju marta menesi ar kavesanos, nu itka vis butu kartiba nakamais maksjums nomaksaju laicigi ka nakas, un izradas atkal esmu parada vienu menesi...vien vard sakot saputroja man galvu ar savu dasnumu itka ...beigu beigas man nekada 0 maksajuma nav pienacies...bet rodas jautajums kadel tad man nepazinoja par to laicigi un izskaidrojot kas ir kas tagad esmu parada vienu maksajumu nu un ari soda procentini uzrekinati...interesants veids ka pelnit uz klienta rekina..

V VladIat 06.05.2015

cilvekiem nav ko est, a shie pasuta kaut kadus daiktus
ejiet stradat blegj

K Katja0101 07.07.2015

Izvēlējos Televizoru lietotu par 14, 99 mēnesī, iesniedzu pieteikumu visu kā vajag adresi utt, paiet 24 h atbildes nau ne pozitīvas ne negatīvas ieeju šodien mājaslapā joprojām tas TV stāv iedevu pieteikumu vēlreiz, kādēļ viņi nedod māmiņai TV ar valsts pabalstu kurš ir garantēts gadu + vēl citi ienākumi 14, 99 var samaksāt gandrīz gebkurš, pusgada laikā dažādi muļķīgi atteikumi un iebildumi, pēdējā laikā vispār ignorē :) Tas man patīk, kredītvēsture tīra viss nomaksāts.. Atbilde jāgaida mistiskas stundas nezinu ko viņi gaida viss ir vienkārši JĀ vai NĒ piemēram pirms gada ņēmu kredītu aizpildu pieteikumu un adbilde pozitīva 10 sekunžu laikā. Liek cilvēkam gaidīt dotajā brīdī Nomo.lv likās izdevīgi jo var maksāt ilgtermiņā un ja tomēr kas dzīvē gadās kas neparedzēts var atgriezt preci un vairs nekas nau jāmaksā. Šāku pārdomāt kāda velna pēc man jāsniedz 5-7 pieteikumi un jāgaida mistiski zvani ar atrunām. neredzu iemeslu neizsniegt preci, ja nu tomēr tāds viņiem rodas atsūta atteikumu uzreiz un miers jo mājaslapā rāda piegādes datumu tad es arī mēģinu visu sakārtot lai būtu mājās un gaidu šo mistisko zvanu kuru arī nesagaidīju - Labs serviss visiem iesaku :)

V [email protected] 31.12.2015

lasot par nomo.lv Man nak tikai nirgas, jo esesmu klients kops firma paradijas man pat ar maksajumiem nakusi preti ja nevar samaksat laicigi pat bezprocentiem, PALDIES IPASNIEKAM KAD IR UZNEMIES SADU RISKU UN CILVEKIEM PALIDZ JO NAV JANEM BANKAS KRETITI UN, T, T.

I Inta Celmiņa 02.02.2016

Ar nomo ir tikai problēmas ,ja manta sabojājas,tad tu paliec bez ,jo jagaida nedēļām ,lai paņemtu garantijā un salabotu,jazvanās ,jo viņi neliekas ne zinis,iet jau trešā nedēļa ,bet telefons nav paņemts garantijā,esu bez telefona.Es taču nomāju ejošu mantu nevis neejošu.Šis nomo ir viens falš uzņēmums,kas krāpj un maldina cilvēkus.

G gundars74 04.03.2016

Nomo.lv ir viss kartiba.Piegade laika un bez aizkersanas.Ari preces kalpo labi.Tulit bus divi gadi.viss ir OK.

L Leprikons 21.03.2016

tas naw tikai ar nomo.lv 220.lv ar tā dara. sms bija ceturdien ka ir nodots kurjeram. un sodien pirmdiena arī tadu pasu sms saņēmu. un visu laiku ir jāvaktē. jo DPD pazvana 5 min pirms ierašanās. ja nēesi uz vietas viņi aizved preci atpakaļ. bet lai pabrīdinātu pāris h iepriekš to viņi newar. tas ir nedadomāts pasākums. jo vislaik sēdēt mājās un gaidit es arī newaru jo ir jāstrādā.

I inese.elisabeth 21.03.2016

Ar Nomo.lv arī slikta pieredze, divas nedēļas gaidīju TV piegādi + vēl nebija tā krāsa, ko biju pasūtījusi, līdz ar to vēl papildus divi mēneši, lai samainītu attiecīgo TV pret to, ko biju pasutījusi. Viss ļoti, patiešām ļoti lēno notiek

I Ivars 121 13.08.2016

Abs

I Ivars 121 13.08.2016

Absoluti meli !!!!!! -Viss vienmer ir laicigi un ja gadijuma ne vienmer pazvana un pazvana,pat piegades soferis zvana.Kas Jums majas par dezinformaciju?Vai Riga ir paradijusies konkurenti ,ka tadas replikas raksta?Labi ,padargi ir,bet pasi vaingi ka kreditvesture beigta,sakiet paldes ka attiecas firmas ,kas uzticas,bet par to ir jamaksa,tads ir kapitalisms,ar labdaribu ari Jus negribat nodarboties!!!

S Sabīne gruzdina 28.11.2016

Man ar sodien interesanta situacija ar nomo.lv. kaimins nomira piezvaniju uz nomo un to pazinoju cilveks miris un manta tad vinam nau,pardevis.kapec man kaiminam liek meklet vina tuviniekus un televizoru ,ja ne tad sutis virsu policiju smiekligi.