www.sudzibas.lv Nomatbusu.lv Neatdod drošības naudu

Nomatbusu.lv - Neatdod drošības naudu

Paņēmu busu, samaksāju par nomu un drošības naudu 100 ls. Mašīna pie - 5 nelec, zvanu šiem. Nākamajā dienā busu savāca no mana pagalma. Drošības naudu protams neatdeva, jo izrādījās, pakaļējais buferis ir jāmaina un ka neesmu nomazgājis, tai pašā laikā, kad busu paņēmu nevarēja saprast kādā krāsā viņš ir. Laikam vajadzēja stumt viņu uz moiku un tad zvanīt viņiem un teikt, ka nelec. Nu īsāk sakot, sotaku ierāva nāsīs un neko nevar padarīt, jo čeku ta nedod, lai nodoklīši nebūtu jāmaksā.

E Eseseseseseseses 08.12.2010

nu bet tad pazinjo uz nodoklju inspekciju, ja jau sitaa met. lai sie izdara kontrolpirkumu un peec tam kraameejas ar sekaam...100, - lati tomer ir nauda, kaapeec tev taa vinjiem vienkarsi ir jauzdavina?

J Juris 08.12.2010

Tā arī Tev vajag!!! Nākareiz zināsi kā bez čeka iet cauri!!! Un nav ko tagad te sūdzēties!!!

S Stoned Buddha 08.12.2010

Cik uzticīgam ir jābūt, lai iedotu 100 Ls bez līguma vai čeka...

J Jānis 08.12.2010

cik stulbam ir jaabuut, lai dotu 100 Ls bez ceka, kviits vai vienalga kaada maksaajuma dokumenta. Stulbeņu mums netruukst, tas tiesa.

N nomatbusu.lv 30.12.2012

Labdien,
Nekad nebija klienta ar Vardu:"Laine", kluda ar kompaniju nosaukumu,

Ar cienu, Nomatbusu.lv