www.sudzibas.lv Nokia N95 Multifunkcionālais tālrunis

Nokia N95 - Multifunkcionālais tālrunis

2008.gada 24. decembrī manā sirsniņā parādījās akla sāpīte. Iegādājos multifunkcionālo telefonu Nokia N95 par nieka 499 Ls. Viss sākās tai bargajā stundā, kad uz tālruņa lielā ekrāna sāka parādīties rīta miglas 'plankumiņi. Tas būtu mazākais un ilgu laiku mēģināju to skaidrot ar vienu no ražotāja piedāvātajām funkcijām " Vizuālā laika prognoze"
Kad biju noguris ikdienas darbos, mans tālrunis vienēr mani palutināja ar kādu no saviem izsmalcinātajiem jociņiem - uzrunāja spalgā un pombozā balstiņā (šo opciju var atslēgt tikai izņemot ārā akmulatora bateriju)
Šodien ar lielu izbrīnu, aplūkojot savu miglā tīto tālruņa displeju pamanīju, ka ir iestājies rudens, jo telefons ar katru mirkli kļūst arvien tumšāks un tumšāks.
Kad mēģinu fotogrāfēt ar tālrunī iebūvēto 5 megapikseļu kameru, telefons vienmēr mani izjoko, atstādams manu pēdējo foto kā displeju uz neatgriežamiem laikiem. (šeit var noderēt akumulatora baterijas izņemšana)
Vēl gribēju piezīmēt, ka telefonam ir raksturīga nevaldāma apetīte. Lādēju gan no rīta, gan vakarā. Šo var izskaidrot ar četrkājainā drauga funkciju - arī tālrunis grib atrasties pavadiņā!
Visiem iesaku iegādāties šo burvīgo ierīci, kas pilnīgi noteikti ir spējīga mainīt Jūsu pašsajūtu atbildīgos brīžos un izpratni par jaunās paaudzes telefonu iespējām.

A Aleksandrs 24.10.2008

tu saprati, ko piemurgoji???

A A 24.10.2008

Sviests!!! Cilvēka sapnītis, kas vēl tikai notiks!!!

paskatieties uz datumu

L Lepi 24.10.2008

Kautkādu murgu saraksta. Jebkurš tā nojuks.

J Janeks 24.10.2008

tev droshi vien ir nopeardevushu kjinieshu kopiju telefonam Nokia N95. Tavs noteikti saucas NOKLA vai NCKIA. tadi nmaksaa vairak par 70 ls un darbojas arii apmeram par tikpat.

A andris 19.03.2009

jālādē ir gan jā !