www.sudzibas.lv Nissan Norde Krapsana,negodigums

Nissan Norde - Krapsana,negodigums

Labdien pie Daina Bremzes attela ir loti nedrosi stradat ,pats galvenais pie vina nedrikst slimot . Jo vins neatdzist,ka otrs ir slims. Pats galvenais aiz muguras sastada darba izbeiksanas ligumu vienkarsi atlaiz no darba. Ja ari strada tad iskalpina,ka tadu zirgu vel izrada savu nepatiku pret darba nemeju aizvaino°,noliedz. Labak pie vina nestradat.

M Minka50 26.03.2019

Labdien ,Norde sis kungs izlaboja savas kludas,bet biju loti parsteigta par vinu ricibu,tomer vinam ir jasaka liels paldies.Darba jau neatjaunoja,bet kaut,ko citu gan. Slikts vins nebija,bet bija savas divainibas.

S Simona Vintere 16.05.2022

ko Minka var zinat

J Jauks autovadītājs 03.12.2021

Vai cilvēks bildē atļāva savu bildi likt internetā?

S Simona Vintere 14.05.2022

Sveiki,Jaukais autovaditajs,intresanti Jums te notiek,kapec tad Jus nepavaicajiet tam licejam ?

S Simona Vintere 16.05.2022

Sveiks Jaukais autovaditaj,kas Jus butu

S Simona Vintere 08.06.2022

Sveiks ,jaukais autovaditaj,kada man tur ir darisana,kas kam prasija atlauju,pilnigi nekada.

S Simona Vintere 08.06.2022

Man ir vienalg. Man par to nav jalauz galva.

N neatbalstukrapniekus 03.06.2022

Fui!Viņš tādi visus aizvaino

S Simona Vintere 08.06.2022

Klausies smukulit,Tu parak daudz atlaujies . Kada man darisana gar Tevi,pilnigi nekada.

S Simona Vintere 08.06.2022

Ko ta cepies,vai tad esi ta persona,kas uz bildes redzams ?