www.sudzibas.lv Nissan Norde Servisa pieņēmējs

Nissan Centrs - Servisa pieņēmējs

Servisa pieņēmējs Aldis Slaidiņš ir pilnigi nekompetens darbinieks Nissan centrā.
Un agresīvi runā ar klientiem, liekas ka to ir ļoti daudz, beigsies garantija nebraukšu.

е

G Gatis 14.04.2009

Brauc uz otru. Ja nezināji, Rīgā ir 2. Es an nesapratu, par kuru tu te runā.

U Uģis riktigais 14.04.2009

Jeļena, viņš jau tieši gribēja Tevi aizbaidīt uz to otru centru :D

U Uģis 14.04.2009

Ja tur nepatīk, tad brauc uz trešo Skanstes ielā.

Q QQ 30.04.2009

Vairāk tādus pieņēmējus kā Aldis!!! Vienmēr prieks būt viņa klientam!

E es77 16.09.2015

Manuprat, nissan darbinieku kvalitate nava ari tagad mainijusies vini visi tur ir nekompotenti un sniedz katrs savu pretrunigu informaciju, butu es zinajis kad attieksme ir sada nemaz beutu pircis pie viniem masinu NOSSAN QASQAI 14. gada auto... tadus brakus pardod un vel vaino klientu riebjas... iesaku nevienam skanstes iela nepirkt so auto...lai iesalas

S Simpatija Berzina 06.07.2018

Nissan Norde ,neiesaku tur stradat piemanis un nesamaksas.Iskalpinas un atlaidis bez iemesla.

M Maximmm 22.07.2018

Neiesaku vērsties Norde servisā jo pēc krasošanas darbiem pa kasko mašīnai mašinai paradijas tik daudz problemas ka vajadzeja 5 reizes braukt lai salabotu un viņiem nesanāca. Vairs negribu dzirdēt par sūdīgi servisu un tiem kas strādā servisā .

N neatbalstukrapniekus 03.06.2022

Tur darbs notiek ļoti vāji