Nīp - Gaiss radiatoros

Jelgavā, Asteru ielā regulāri 2 - 3 x dienā nākas atgaisot radiatorus. Diemžēl, atgaisošana darbojas tikai uz pāris stundām, jo pēc tam atkal radiatorā izveidojas gaisa burbulis un tas ir auksts. Apnicis ik pēc 2 stundām būt par santehniķi un atgaisot radiatorus, lai mājās būtu siltums. Nekad nav bijuši parādi par apkuri. Bez tam pirms 2 gadiem uzstādījām siltuma regulētājus un skaitītājus, ar domu, lai katrs varētu regulēt siltumu pēc savām vajadzībām un maciņiem. Loti žēl, ka tā bija vienkārši vējā izsviesta nauda, jo šo ekstru nevar izmantot to pašu gaisa burbuļu dēļ un mazās temperatūras dēļ, kāda tiek uzturēta radiatoros.Mājas vecākā Jeļena uz šo jautājumu sniedz idiotiskas atbildes - viņai arī radiatori esot auksti, nevajagot vispār gaisot, vēl jau nemaz pa īstam nekurinot utt. Apžēliņ, ir jau novembris. Jautājums, kad tad sāks kurināt??? Un kāpēc tad, ja radiatoru atgaiso, tad uz pāris stundām tas ir pietiekami silts???Nīp liek šo jautājumu risināt ar mājas vecāko. Apburtais loks... Kā cīnīties???

S Spidumi.com 30.10.2015

Kā būtu ar automātiskiem atgaisotājiem - nezinu kā tos latviski sauc, nezinu vai te drīkst linkus iekopēt, attiecīgi te links: http://www.amazon.de/Unbekannt-459832-Automatischer-Heizk%C3%B6rperentl%C3%BCfter-2er-Set/dp/B006J2VXK4/ref=pd_sim_60_1?ie=UTF8&dpID=41wOjdbY6yL&dpSrc=sims&preST=_AC_UL160_SR160%2C160_&refRID=15RQY6KRVFZNND4JHBM0
un ja nu tas tiks izmests tad amazon.de un meklējiet Automatischer Heizkörperentlüfter, bet droši vien tepat katrā santehnikas veikalā tādus pārdod.